Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako je to na VS?

Príspevok v téme: ako je to na VS?
paula20

ahojte, viem, ze toto je forum o zdravi, ale chodieva sem mnoho ludi a preto sa chcem na vas obratit:) od septembra budem navstevovat VS a preto ma zaujima ako to tam cele vyzera. ako mate podeleny rozvrh? hodiny vam nasleduju suvisle, ci mate medzi nimi prestavky? ak ano, co potom robite? chodite domov alebo tam len cakate na dalsiu hodinu? a rozvrh ste si sami zostavili? a ste na vasej skole tam spokojni? je to iny zivot ako na SS?:) dakujem vam vsetkym za odpovede:)

Sasenkaa

no moj rozvrh??uplne katastrofa zacinam pondelok od 7.20 az do 20.00 a medzi hod. dve hodky pauza.Utorok ,streda tiez napratane ale da sa zvladnut.Stvrtok a piatok malo hodin ale nie v kope ale roztahane po celom dni tak koncim piatok 16.20 ..ale tak snad si rozvrh este popravujeme a bude to v pohodke:)

babenka1

priebeh skúšky závisí výlučne od vyučujúceho - niekto skúša ústne (proste ako maturita, vytiahneš otázku a hovoríš), niekto dá písomku - ako súvislý text, ďalší zasa test s možnosťami, niektorí to kombinujú - dajú písomne vypočítať príklad a potom je skúška z teórie, to je proste rôzne.

mirkaTT

kazdy predmet ma urcitu hodnotu kreditu, je to podla narocnosti a podla toho, ako casto ten premet mas. ta hodnota, napr. 5, sa ti zaratava, ak urobis skusku (tj. jedno ci na A, B, C, D alebo E-cko).

vivienka.

A tie ktedity sa davaju začo a kedy? Pri skuške? alebo ako a kolko kreditov sa da ziskať ak je to pri skuške? Necapem to. Ja sa na VŠ ešte len chystam.

cicila

baby a tie skusky,kt.su cca 2-3 tyzdne po prednaskach ako to na tych skuskach prebieha? kazdeho samostatne skusaju alebo su to skor nejake pisačky?doslova som z toho teraz jeleň.Je pravda,ze potom do toho zabehnem a bude vsetko ok ale teraz ozaj neviem:-) a nechcem by taka,ze nebudem mat ani štipku ponatia co sa tyka VS (idem na externe studium)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako je to na VS? - Fórum - ZDRAVIE.sk