Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vcera som odpadla na diskoteke ;(

janulkovaa

Mne sa nedavno stalo to iste v autobuse ..Bolo teplo,nedalo sa dychat a bol plny autobus..zrazu ma obliala horucava..videla som je modre machule a uz nic..viac uz neviem az ked ma taka teta prebrala.bolo to hrozne

halusticka

mne sa to tiez stava v lete, ale nie na diske ale normalne vonku, ked zabudnem pit viac vody ako zvycajne, mam dost nizky tlak, a je to dost neprijemny pocit....ale vtedy si vzdy sadnem, ked amm po ruke vodu napijem sa, ked nie tak musim zajst do obchodu a ono to po chvilke prejde....treba len vela pit, aj ked nie si smadna...

AdamKrt

Tak potom mozes mat problem s tlakom.

Chcelo by to vysetrenie u lekara.

Mozes uzivat doplnok stravy Lecitin. Ten precistuje steny ciev, znizuje hladinu cholesterolu a ma v celku na nieco taketo iba pozitivne ucinky.

A na regulaciu tlaku je dobre pit caj z hlohu, alebo lepsie este uzivat hlohovu tinkturu. Nesmie sa vsak hloh kombinovat s liekmi na tlak.

kacingeska_8

mne sa stalo daco podobne...bola som na party bolo tam vela ludi a takmer ziadny vzduch...tiez som dodrziavala pitny rezim,ani som nebola hladna ani nic a zrazu mi prislo take horko ze zo mna normalne zacalo kvapkat,vsetko sa somnou tocilo,zhorsila sa mi artikulacia(bolo mi tazko rozpravat)ledva som kamoske powedala ze mi je zle,nemohla som poriadne dychat,mala som pocit ako keby sa moje pluca stiahli a nedali sa opät roztiahnut,proste strasny pocit to bol a uz som sa len ocitla na zemi..samozrejme ze to islo vsetko ryxlo ale ja len aby si vedela co som citila pri tom ja...vtedy dosla zachranka a powedala mi ze aj tak som pila malo nato aky tam bol vydychany vzduch a vela ludi pokope+vsetky reflektory,hlasna hudba,ze treba pit aj ked nepocitujes smäd.a powedala ze to bolo aj kvoli tomu ze som tam bola prilis dlho v tom teple a tak..ale ked pises ze tebe je zle aj na dalsi den tak to potom neviem...mne uz potom bolo fajn..aa pred tym sa ti to nikdy nestalo??

simona.

ty si odpadla na diskoteke?a co si nesla na pohotovost hned to tam nikoho nezaujimalo alebo hned rano cez den ked ti je zle

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.