vitrtuálna galéria

Príspevok v téme: vitrtuálna galéria
petra.

poprosím, chcela by som urobiť jedno prekvapenie pre ocka. Raz som videla jeden program, kde som pomocou myši zašla do virtuálnej galérie, prechádzala som sa po chodbách a na stenách viseli obrazy z fotografií, ktoré by som tam vedela dať ja z mojich čo mám v PC. A som to mohla približovať a vzďalovať. a všetko akoby som sa to ja prechádzala. neviete na to stránku. dnes som to dosť dlho hľadala ale nenašla som. Alebo niečo podobné. niečo zvláštne.

gfaffo

ahoj Petra, zrejme myslí toto:
www.vicman.net

Priamo zo stránky na pravej strane môžeš soft stiahnuť po zadaní svojho mena a mailu. Alebo hľadaj na warez stránkach:-)
Skús sa prípadne pozrieť sem:
www.phazeddl.com
Zrejme to bude funkčne časovo obmedzená (trial) verzia, ale pre Tvoje účely by to mohlo stačiť.
Ja som ten soft kedysi používal pre zábavu, vybral som pozadie "japonská záhrada", nabúchal som tam fotky a dcéra bola neskutočne nadšená z toho, ako sa prechádzala a na včetkých miestach boli jej fotky.
Držím palce, nech Ti to vyjde.

gfaffo

ahoj Petra, zrejme myslí toto:
www.vicman.net

Priamo zo stránky na pravej strane môžeš soft stiahnuť po zadaní svojho mena a mailu. Alebo hľadaj na warez stránkach:-)
Skús sa prípadne pozrieť sem:
www.phazeddl.com
Zrejme to bude funkčne časovo obmedzená (trial) verzia, ale pre Tvoje účely by to mohlo stačiť.
Ja som ten soft kedysi používal pre zábavu, vybral som pozadie "japonská záhrada", nabúchal som tam fotky a dcéra bola neskutočne nadšená z toho, ako sa prechádzala a na včetkých miestach boli jej fotky.
Držím palce, nech Ti to vyjde.

petra.

ano presne také, len toto je len na Sandru Bulock. Svoje fotky tam dávať nemôžem. A bohužiaľ po ang.neviem. Ale presne takéto som myslela. Ocko by sa potešil, keby svoje fotky od malička takto pozeral. Bude mať 50 rokov, tak som chcela takéto niečo netradičné. Aby tie fotky nielen pozeral, ale sa po tej galérii aj pohyboval s myšou a tak... Budem rada ak ešte niekto poradí nejakú stránku na toto.