Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skusenosti s personalom nemocnice Kosice

notka

na krcnom v saci som lezala v januari tohto roku, bolo celkom cisto, sestricka ktora-aka, ku mne celkom ok, ved som ani nic nepotrebovala, k babkam sa vsak spravaju nevelmi pekne z toho co som odsledovala. a lekari tiez ok. hodnotim pozitivne

mamkatka

Zdravím nemusíte sa báť aj ja som bola so synom asi pred rokom mal 4r.v KE šaca na krčnom vyberať nosne mandle a čo týka lekárov a sestier tak som bola nad mieru spokojná aj celkovo nemocnica ja na super úrovni bol operovaní pod narkozou ja som sa bála viac ako on zvládol ako veľký chlap sestry chodili každú chvíľu na izbu ako mu je či nemá bolesti a nezvracia a to som bola v 3.mes.tehotná je tam kľud a ticho keby tak čisto a taký prístup lekárov a sestier bol všade čo sa týka nemocníc a amublancií tak by sa mnoho krát človek až tak nebál tam isť. držím Vám palca aby to váš syn zvládol ako náš.pekný deň

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skusenosti s personalom nemocnice Kosice - Fórum - ZDRAVIE.sk