1.9- 90 dnovka:) !

prvosienka00

Ahojteee, no dnes ideme do toho, ja inak nebudem jest vecer, aj ked tato dieta vraj sa moze, ale od tej 5-6 nebudem nic jest ani len kusok:). No ja som rovno na ranajky zlyhala,no zlyhala dala si celozrn.chlieb s bielkami:) heh, zvlastne viem. A obed si dam nejaky salatik len zaleninovy pokvapkam citronom:) I love it:)

trolikova

dietka co sa tyka toho mesa tak papaj masko bez koze a nesnaz sa moc grilovane a vyprazane a podobne ked tak si ho uvar...cim menej tukov tym lepsie... ale raz za cas isto nezabije aj take...

uf co sa tyka toto jojo mne sa vratili kila ale nie viacej ako som mala... ja som od puberty skoro 90 kilova...

radana80

Dietka: ja ťa nechapem...pišeš, že už si ju dvakrát držala a po nej si pribrala a že si už robila kopec diét...ty si fakt neuvedomuješ, že si živým príkladom jojo efektu? Vieš čo, vytlačím si tento tvoj príspevok a keď raz mojej dcére preskočí v hlave a bude chcieť držať nejakú diétu, ukážem jej ho, nech vidí, ako môže skončiť. Dokedy chceš týrať svoje telo nárazovými diétami a následným jojo efektom? Kým sa nevypasieš na 120 kg???

Dietka

Ahojte, aj ja idem zajtra s Vami, znova. Uz som to drzala sice 2x ale znova som pribrala, je to presne tak ako kazda dieta, schudnete ale priberiete naspat este viac ak sa vratite k starym zvykom. To ja viem, a viem aj to, ze sa z toho da schudnut, a viem aj to, ze ine na mna nezabera, lebo som od 15tich na nejakych dietach a nemam ziadny pohyb len sem tam. Ale teraz zacnem znova a chcem zacat konecne zase cvicit. Moja vaha vyskocila nehorazne, uz mam 89kg. Pred 5timi rokmi som mala 62kg po diete v KOmplimente ak to poznate, vtedy som prvy krat schudla 10kg, ktore boli tiez rychlo pribrane. Odvtedy bojujem, schudnem 5kg, priberiem 10kg:( uz ma to nebavi, ale co mi ostava, takze tie ktore ste velmi mudre, ze treba cvicit, a nedrzat diety a podobne si to nechajte radsej pre seba, fakt sme kazda ina a kazdemu zaberaju ine veci, a nemame stale cas a chut na pestru pravidelnu stravu :( takze radsej podporte tie co chcu schudnut a nezhadzujte sa tu. ja drzim kazdej palce a moj plan je do decembra 75kg! a do leta 65:) aj ked plany mi v tomto nikdy nevysli. Zajtra si urobim ladovy salat a grilovane kuracie kridla. Totot sice neviem, ci mozeme akekolvek maso, napr aj kridla s kozou, alebo len prsia a tak? vsak piste. Inak mne minule velmi pomohlo ked som si to zapisovala...kazdy vecer som si napisala co som zjedla, kolko som schudla a tak :)

trolikova

a este k tomu pecivu... v dnesnej dobe pri kazdej vyrobe ci spracovani potravy si myslim ze koncia na zemi a aj tak ich pouziju ci je to maso plesnive na pasteky, ci potkan v treske ci klince v cukrikoch z lidla :D ... ja mam znamich z pekarni a nepocula som o ziadnych takych aktivitach ale ono je to rozne... keby sme nemali jest nic spinave a nedotknute umrela by si od hladu ved aj ovocie zelenina su postrekovane kadejakymi hnojivami a rozkotulane po zemi prelezene cervikmi :-) hehe boze dievca ... clovek chce pomoct upresnit lebo isto si knizku vobec necitala a nemas pojem o tejto diete ked tu davas tvarohove gulky :-) a slecna to hned vezme ako slovnu bitku :-) a ide si za svojim ...nevadi sorry ak som sa ta dotkla

trolikova

no ono som si to tak precitala ze najprv si pisala o bielkovinovom tak ze pises dalej o skrobovom...ale teraz som si precitala znova tak sorry...no ale aj tak

TVAROHOVE GULKY ako pises zlozenie :

-tvaroh
-muka
-vajcia

muka je od kedy v bielkovinovom dni? :D
tvaroh a vajicka tiez pri tejto diete sa nedavaju do kopy...:-)

tak ehm si odpusti aj tak :-)

a vseliake typy vyhovoriek ze mam stresujucu robotu a podobne kraviny :D akoze nemusim...a kebyze vypijes 500ml acidofilneho mlieka, das si k tomu cerealne pecivo a vyvar zeleninovy ako sa ma :-) tak ti tu garantujem ze budes taka syta ze na veceru ani chut nebudes mat...

prvosienka do 12tej clovek by mal spapat 2 kusy rovnakeho ovocia aby sa lahsie stravilo nemal by miesat napriklad jablko a banan ...
banany su vraj bomba a mal by sa len jeden ale ja som niekedy si dala 2 a nevadilo... niektore baby papaju viacej ovocia ja som si davala pozor aby som si vela cukru nenahnala do tela...sem tam som zamenila ovocie za zeleninu tej som jedla viacej alebo som jedla oriesky a susene ovocie ale toho sa smie len par kuskov a nezabudnut ich umyt a namocit na noc ...

a baby ostatne co ste proti diete :-) nas to nezaujima je toto tema o 90 dnovej nie o anorexii ci diete "jest 5 krat denne a myslim je to zbytocne to tu pisat...kazdy si robi so svojim telom co chce...

ja som napriklad skusala jest 5 krat denne male porcie mat pohyb ale mne to nezaberalo kazdy je iny...ja mam tendenciu priberat ci jem alebo nejem od mala som bola tucna a jedine toto stravovanie mi pomohlo pri nom nehladujem mozem skoro vsetko len nie dokopy...

toccara

Prvosienka-no ja som si dala slub ze sa nevazim, zbytocne by ma to stresovala no za tyzden sa mi podarilo zmestit sa do bielej suknicky a nevyzeram jak klobasa:)))
trolikova- skrobovy den???to si dajak mimo moja....zajtra mam bielkovinovy den, a tvarohove gulocky sa robia z tvarohu z muky a z vajec...takze ehm... dalsia vec, ja nemienim hladovat, aby som zjedla cez den acidko a jogurt, nato mam prilis stresujucu robotu, a nemienim skolabovat uprostred rokovania...A este, neni taka vec co by ma prinutila celozrnne vyrobky jest, pocas mojich skolskych cias som robila v nejednej pekarni, a ver mi do obycajneho chleba(papam hnedy chlebik,aj to raz za cas)sa dostane menej smeti ako do celozrnneho, totiz celozrnni robia na konci smeny a davaju tam vsetko co ostane na podlazi:))) a robia to v nejednej pekarni ..tak asi tak...aj ked som si trosku upravila tie "terminy" aj tak si myslim ze mi to ide celkom dobreee