Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šaty na stužkovú

lludmill

Hľadáte šaty na svadbu, ples, stužkovú? Rada Vám odporúčím e-shop s krásnym a cenovo dostupnými cenami spoločenských šiat, koktejlových a iných. Nakukni do e-shopu www.satylilly.sk

Diuska

Ahojte chcela by som sa spýtať či si môžem dať na stužkovú slávnosť aj šaty trošku nad kolená? Idem tam ako partnerka.

megy10

www.sherrihill.com
chcem nieco na ten styl, len trosku dlhsie po kolena a nemyslim si, ze je to vulgarne, alebo co, treba pozerat aj na aku udalost idete, dlhe saty sa nosia na ples, to uz nieje ako niekedy dlhe korzetove saty a este neviem co teraz sa nosia take ako niekedy s maslou. a kazda nech si oblecie ake chce, ako to sama uzna za vhodne, ale zase kratke mini obtiahnute saticky nie. a ked je zenska este nizka tak dovi, ale zase tlsta si dovolit kratke nemoze.

megy10

ja budem mat stuzkovu 20. novembra a chcem nejake kratke saty strihnute a siroke s maslou, dlhu robu nie, tu by som si dala na nejaky ples keby som mala tancovat nejaky valcik, ale na stuzkovej budem aj tancovat nepotrebujem dlhe saty za sebou vlacit.

ivana45

Milacik, hlavnym kriteriom dobreho oblecenia je, aby sa hodilo na danu Prilezitost.
Pozri sa na to aj takto: prilezitosti obliect si minisaty je habadej. Prilezitosti na spolocenske saty je zopar za zivot (cest vynimkam). Chces si jednu krasnu prilezitost nechat ujst?
Ale ak si myslis, ze tie minisaty su jedinecne a mimoriadne ti pristanu, preco nie. Predstavuj si chvilku, ako sa budes citit. Ci mas dost pevne nervy na udivene a mozno aj (zelam ti, aby nie)opovrzlivo-lutujuce pohlady, ci sa budes celkovo dobre citit.
Zavisi to aj od toho, ku ktorym satam mas lepsie topanky (pekne a predsa pohodlne na tancovanie). A ine doplnky.
Nadhernu stuzkovi ti zelam. No a este aj uspesnu maturitu, ale to je popri stuzkovej uplne banalna zalezitost :-)

kovan

Ahojte, pokiaľ hľadáte niekto fotografa na stužkovú, čeknite tieto fotografie.

andrejkovac.com

Pýtam 7 E na osobu, ak mi napíšete, vám ako kontaktnej osobe dám fotky zadarmo :)

luckaaaaaaa

aj ja by som chcela kratke saty na stuzkovu:) take nad kolena alebo po kolena:)

baby, nemáte najAké dobré stránky z netu, kde sa dajú kúpiť/pozrieť šaty??

líštička

Rob ako myslíš - podľa mňa minišaty sa na stužkovú nehodia. Nevidím na tom nič inovatívne, v každej spoločnosti sa nájdu dve - tri hlúpe husi, ktoré chcú zaujať a myslia si aké budú cool a sexi a zaujímavé, ak budú vyzerať, ako keby práve vyšli z postele v nočnej košieľke. To bol žiaľ aj prípad mojej sesternice, rozumček nič moc, takže celý život si musí niečo dokazovať len tým čo má - svojím telom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šaty na stužkovú - Fórum - ZDRAVIE.sk