Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šaty na stužkovú

petinushka

slovo inovativne je v tomto pripade prilis relativne :))

a mne nejde o to aby som bola silou mocou ina, mne ide o to aby som si obliekla nieco v com mi je dobre :)

ftbr

a co je inovativne na minisatach? to iste co na rifliach-NIC:) Oblec si ako uznas za vhodne, aspon sa tym odlisis od inych a je na posudenie inych ci to odlisenie bude vkusne.

petinushka

nikdy som netvrdila ze cas.sk je vzdelavacia stranka, tak nvm odkial si to zobrala.
a aj ten tvoj komentar s gagou.. he ocividne nvs co ja myslim tym ze niekto si nieco dovolit moze, iny nie tak psssst.

toto je podla mna nevhodne :
aukro.sk

ftbr

petinushka, oblec si co chces, ja som mala saty po zem, kupene v milane, boli krasne nezne satenove, vobec nie "tortickove" ale stylove sexi. Chodili zamnou aj same mamicky a otcovia, spoluziaci a chvalili mi ich. Ak si myslis, ze ocaris ak budes mat saty pod zadok, tvoja vec:D co by si poevadla, keby spoluziak/cka prisli na stuzkovu v riafliach a tricku/ved aj to je inovativne, nezvicajne, aj ladygaga by tak mozno isla:D/?
Inac my etiketiu pozname, tak tie stranky studuj radsej ty/ rada: ked sa uz ides vzedelavat, tak ako edukacnu stranku nepouzivaj novy cas:)/..

hassy

podla mna sa mini na stuzkovu nehodia, ale zas na durhu stranu, 150cm baba v dlhej robe? to fakt nie :) treba si ale aj vediet vybrat saty. kratke saty na stuzkovu - ano, ale take po kolene, ale mierne nad ne, a nie pod zadok, lebo to je vazne smiesne :) su aj elegantne kratke saty, predsalen je to SPOLOCENSKA udalost a nie diskoteka :) napriklad mam dve kamosky, ktore su neskutocne extravagantne, aj na svojej stuzkovej boli v mini, ale v takej mini, ale takej mini ze to bolo ultra special mini :D a ked sa videli na videu a na fotkach, tak boli same zo seba zhrozene, ze keby vedeli ze tak vyzeraju edzi ostatnymi, nikdy by si mini nevzali :)

petushinka skus poslat fotku, ake mas saty, teda ak ich ams, alebo aku mas predstavu o satach...ono sa tazko radi ked nevieme ako vyzeraju :)

napr.: tieto su pekne www.facebook.com

alebo tieto :www.facebook.com

ale obtiahnute minisaty, napr ako toto : www.iffka.sk ( nevedela som najst nejake lepsie) sa jednoducho nehodia, to musis uznat aj sama :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šaty na stužkovú - Fórum - ZDRAVIE.sk