Šaty na stužkovú

petinushka

nikdy som netvrdila ze cas.sk je vzdelavacia stranka, tak nvm odkial si to zobrala.
a aj ten tvoj komentar s gagou.. he ocividne nvs co ja myslim tym ze niekto si nieco dovolit moze, iny nie tak psssst.

toto je podla mna nevhodne :
aukro.sk

ftbr

petinushka, oblec si co chces, ja som mala saty po zem, kupene v milane, boli krasne nezne satenove, vobec nie "tortickove" ale stylove sexi. Chodili zamnou aj same mamicky a otcovia, spoluziaci a chvalili mi ich. Ak si myslis, ze ocaris ak budes mat saty pod zadok, tvoja vec:D co by si poevadla, keby spoluziak/cka prisli na stuzkovu v riafliach a tricku/ved aj to je inovativne, nezvicajne, aj ladygaga by tak mozno isla:D/?
Inac my etiketiu pozname, tak tie stranky studuj radsej ty/ rada: ked sa uz ides vzedelavat, tak ako edukacnu stranku nepouzivaj novy cas:)/..

hassy

podla mna sa mini na stuzkovu nehodia, ale zas na durhu stranu, 150cm baba v dlhej robe? to fakt nie :) treba si ale aj vediet vybrat saty. kratke saty na stuzkovu - ano, ale take po kolene, ale mierne nad ne, a nie pod zadok, lebo to je vazne smiesne :) su aj elegantne kratke saty, predsalen je to SPOLOCENSKA udalost a nie diskoteka :) napriklad mam dve kamosky, ktore su neskutocne extravagantne, aj na svojej stuzkovej boli v mini, ale v takej mini, ale takej mini ze to bolo ultra special mini :D a ked sa videli na videu a na fotkach, tak boli same zo seba zhrozene, ze keby vedeli ze tak vyzeraju edzi ostatnymi, nikdy by si mini nevzali :)

petushinka skus poslat fotku, ake mas saty, teda ak ich ams, alebo aku mas predstavu o satach...ono sa tazko radi ked nevieme ako vyzeraju :)

napr.: tieto su pekne www.facebook.com

alebo tieto :www.facebook.com

ale obtiahnute minisaty, napr ako toto : www.iffka.sk ( nevedela som najst nejake lepsie) sa jednoducho nehodia, to musis uznat aj sama :)

petinushka

Keby boli všetci ludia taky konzervativny ak vy, tak by sa spoločnost nikdy nikam nepohla.
vzdy sa najde niekto, priekopnik, ktory vytrca z radu a ludia ho za to odsudzuju..
nakoniec ho zacne uznavat jeden clovek, dvaja, pridaju sa dalsi a z toho cudneho typka sa stane trendseter :))
ale ako hovorim, nie kazdy si moze dovolit byt taky, zoberte si taku LadyGaGa..
keby je obycajne dievca, tak sa vzivote tak nezoblieka ale akonahle sa naskytla prilezitost, ukazala kto vlastne je a trs ju na svete uznava 50 mil. ludi..

podla mna nevkusne by vyzeralo male tucne dievcisko ktoremu trcia bradavky a polka rite, s totalne zmalovanym xichtom.
to ale vobecnieje moj ciel, ja budem mat minisaty, mam ich doma a vyzeram v nich velmi elegantne, jedine co vam moze vadit je ich dlzka ale celkovy dojem vobec nije look lacnej slapky...bohuzial, ja si to mozem dovolit :D