Vlasy v číslach...alebo všetko o vlasoch...

mnamka257

uco sa tyka rastu je to u kazdeho individualne.pre zdrave vlasy je velmi dolezity vapnik-je ho dostat v lekarni vo vitaminoch ale ucinnejsi a aj zdravsi je samozrejme ten z potravy.ja som naozaj veelmi spokojna s vlasovou kozmetikou NIVEA.pokial mas mastne vlasy pouzivaj NIVEU na mastne vlasy-sampon a ked chces tak aj cely rad vyrobkov.po zehleni mys vzdy znicene vlasy -aj ked len trochu, mozes to ale zmiernit pripravkami na zehlenie od nivey.

lucy333

co mam pouzivat aby som mala leskle vlasy? prefarbila som si ich z blond na hnedo a vobec nevyzeraju zdravo, masky na vlasy pouzivam ale nic mi nepomaha tak co mam pouzit?

verca28

taakze...po 1.za rok ti mozu vlasky dorasat tak 12-15 mozno aj viac,zalezi to starostlivostou a od genetiky,niekomu narastu vlasky za 2tyzdne aj 5cm. Po 2.noo akou stravou?tak vela ovocia,zeleniny,vitaminy im urcite pomozu:) Po 3.podla toho aky tip vlasov mas.ja som napriklad blondina a mam suche vlasy.asi rok som skusala vsetky mozne znacky na vlasy a najviac sa mi osvedcil Dixi(brezovy alebo aj zihlavovy) a kondicioner pouzivam od Schauma-Oil Intense. a poradim ti ak si par krat po umyti oplachnes odvarom zo zihlavy-je to uzasna vec, aspon mne to pomaha.vlasy su silnejsie,menej sa mastia,rychlejsie rastu.jednoducho zazrak:) A po4. no ak nevies bez zehlicky prezit, tak odporucam nejake pripravky na vlasy aby im ta zehlicka moc neškodila.ale so znackou nemam skusenosti lebo ja si vlasy nezehlim...dufam že som poradila:)