Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem so sexom:(

Andy 24

Ahoj. Píšeš, že sex.spolu žijete rok. Myslím si, že to nie je nejaký dôvod na paniku, nie je to až tak dlho na to, aby to už bolo perfektné. Ja som s priateľom tiež po prvom roku mala podobné problémy. Teda, túžila som po ňom vždy, len keď už došlo k samotnému aktu, bolelo to a necítila som vo vnútri nič len napätie. Teda dúfam, že si už bola na vyšetrení u gynekológa a je všetko ok. Ak nie, tak to neodkladaj..aby si si bola istá. Ale aj v mojom prípade nešlo o žiaden vážny problém. Len som bola vždy napätá, čo súviselo so spomienkami na náš prvý sex, ktorý ma dosť bolel a dôležité je tiež mať dlhú nežnú predohru a neponáhľať sa. Po čase si vagína zvykne a stane sa citlivejšou a prispôsobivejšou. zatiaľ sa snaž si z milovania odniesť aspoň niečo...Pocit blízkosti partnera, vôňu jeho pokožky a teplo jeho tela...Ja som to tak tiež robila a postupne sa všetko dostalo do normálu. Držím vám palce.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem so sexom:( - Fórum - ZDRAVIE.sk