Akej veľkosti nosíte topánky?

Excita

Ja mam 177 cm a 37 nohu :) A nezda sa mi, ze by to vyzeralo divne, aj ked som taka vysoka, lebo mam velmi tenke nohy, takze to tak nebije do oci...

luci

Ahoj baby. Ja patrim tiez k tym ktopre maju malu nozku mam 25 rokov a velkost nohy 33 myslim lodicky ...nikdy som nevedela najst na seba krasne lodicky a aj ked som nejake nasla tak som si ich musela vypchavat gelovými vlozkami ale aj normalnymi...ja som aj dost nizka a lodicky som chcela aby som bola vyssia...no nic som nikdy nenasla ...no teraz predavam na mimibazare alebo babybazare lodicky aj pre nas ... od velkosti 32 aj s popisom rozmerov...nie su najlacnejsie pretoze ich objednavam zo zahranicia.... ale aspon jedny si kupit sa oplati..... bala som sa ze v tom nebudem vediet chodit ale nakolko su aj na platforme nebolo to zle...chodi sa v nich super takze odporucam ..... -odkaz odstránený- moje id je: 216896

monica gazpio

Ahojte, ja meriam 173 cm a číslo nôh mám väčšinou 40 - 41, ale obuv do dažďa, snehu a ľadu som skúšala moje číslo a boli mi malé. Tlačili mi na palec. Je to čudné, ale musela som si kúpiť 7,5. Mala som jeden pár topánok, ktoré mali číslo 39 a sedeli mi dobre, netlačili ma. Mám veľké nohy. No, čo už. Nič s tým nenarobím. Radšej väčšie, ako byť bez nich. A mimochodom, tie čísla, ktoré som si skúšala boli aj lacnejšie, ale zdravie nohy a aj celkové zdravie je prednejšie ako pár desiatok EUR v kešeni, ale potom deformované a boľavé nohy.