Akej veľkosti nosíte topánky?

Lucinka33

Vela zavisi aj od modelu, ktory skusas. V niektorych predajniach maju len take shitne, dobre topanky treba dlho hladat :)

mirka 23

Tak to je asi fakt potom individualne. Ano je pravda, že Adidas ma trocha posunute čislovanie. Aj mangel čo mal topanky, tak vždy boli lepšie adidasky ako nike

Lucinka33

Mne praveze Adidas nevyhovuju. Jedine dobre boli Superstarky :) A Adidas ma mensie cislovanie, cize ak robia najvacsie damske do 7, tak v skutocnosti je to ako Nike 6. A teda su mi male. Zavisi aj ake Nike si mala, mozno to pre teba nevhodny model. Lebo vsetky moje su superpohodlne :) A to povedia aj ostatne baby, ked si ich chcu vyskusat :)

Lucinka33

rodic, take vacsie damske topanky, aj moderne maju v Deichmanne. Nie su velmi kvalitne, ale da sa :) A tenisky si kupujem Nike, tam robia damske cisla 7 aj 7,5 niekedy. A su velmi pekne. Len problem je, ze nie do kazdej predajne take velke cisla dovazaju. Kupujem ich v Exi Sporte.

rodič

Nohy, nikto neovplyvní veľkosť nôh, iba ak to urobí ako číňania pred sto rokmi.Oni dávali deťom železné topánky, aby im noha nerástla.
Ja mám 41-42 a dcéra 41-42-43 podľa strihu topánky. Je to veľký problém, ak si nenájdeš vhodnú značku topánky, aby ti noha nielen dobre vyzerala, ale aby aj ostala zdravá a nedeformovala sa, len preto, že si kúpiš menšie číslo, len aby si bola in.

lizanka

ja mam podla meracieho strojceka v obuvi 36, ale nosim 37, obcas ked sa inac neda a je dobry strih, tak aj 38 :) ale u mna by vacsie vyzerali cudne, mam 160cm.

domcatko

AHOJTE...všetky ked by ste mali nejaky problem v hocičom sa mi možte zverit moj e-mail je MoTyLiK_545 tak budem čakat NEOLUTUJETE SLUBUJEM