Biela perla - skusenosti s nou

Príspevok v téme: Biela perla - skusenosti s nou
kukuruza

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci ma niekto z vas skusenosti s Bielou perlou a jej bieliacim efektom. Totizto vybielenie u zubara je dost drahe, tak by som chcela zistit, nejake "lacnejsie" a takisto efektivne metody, tipy ci triky, ako mat krajsi, ziarivejsi usmev :-)) Za vsetky rady, nazory a skusenosti vopred dakujem :)

Tusan

Nevymyslaj :) Aj na internete je kopec prispevkov od ludi, ktorym to nijako nepomohlo. Staci sa teda opytat ludi, ktori to naozaj pouzili a nie ludi, ktori to predavaju...Nieco co ma vyrobne naklady niekde na urovni 50 centov, nema ako zuby vybielit... Preco by potom stalo bielenie u zubara 500 eur alebo preco by stali kvalitne pripravky na bielenie z USA 60 eur?...Kvalita sa niekedy meria naozaj aj cenou (ak je zlozenie kvalitné a účinné...). A Biela perla je toho, bohuzial, dôkazom...

ebi777777777

hlúposť, ja som to používala za tri týždne mi to vybielilo fest zuby, je to účinné, ale treba to používať každý deň

Tusan

Blbost, tu si o tom precitaj v diskusii, je to lacny nizkonakladovy produkt. Ak by nieco take lacne bielilo zuby, vsetci by behali po uliciach vysmiati, nemyslis?... Radsej si kup nieco kvalitné, aj ked drahsie, ale aspon nevyhodis zbytocne peniaze...

Tu citaj:
www.zdravie.sk

eternity

ahoj, pouzivam ju 12 rokov, kopa ludi obdivuje moje biele zuby ;)
je to v pohode, nevidim ziadne poruchy na zuboch.
zo zaciatku som to trosku prehanala, namiesto odporucaneho 3x tyzdenne som to mala v ustach kazdy den, nech to rychlejsie vybieli, no nie? a ked vybielilo, odvtedy pouzivam na udrzanie stavu cca raz za mesiac, mesiac a pol.
dolezite je ale mat zuby v poriadku, teda v tom zmysle - ak mas kazy, tak treba ich mat opravene.