Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Falošna kamaratka

Príspevok v téme: Falošna kamaratka
domcatko

no takze zacnem asi tym ze som poznala kamaratku od malicka teda asi tak od 5 rokow vzdy som jej verila najviac z triedy dokonca najviac z kamaratok..ale dnes sa to zmenilo na nenavist..a viete preco??pretoze som bola naivna a kazdemu som doverovala ...ale vratim sa naspat ...v 8.ročniku prišla nova spoluziacka a skamaratili sme sa a dokonca sme vsetky tri byvali v jednej bytovke...a jedneho dna som pocula ako ma ohovaraju ja viem ze som sa preto nemusela pohadat..ale mam jednu otazku preco sa aspon neprisla ospravedlnit???preco?kd som jej bola naj kamoska??dnes uz presiel asi pol rok odkedy sa s nou nekamaratim a poviem vas ze ma to dost mrzi ale ked si predstavim ze keby sa mi pred tym prisla ospravedlnit mozno by som sa n nou este kamaratila ale nie...a to ma najviac zarazilo....ale vsetko je inak..ale zivot ide dalej a verim sa raz najde ta naozajstna kamaratka a budem jej verit uz dokonca zivotaaa....

domcatko

nebolo to za dverami ale na schodoch..no ja som bola akurat na prvom poschodi a ooni boli na druhom...no hovorili nie pekne veci o mne...ale o to by to už nešlo ja som len čakala na ospravedlnenie...ale to bohužial neprišlo..

páááni

stale, ked je zalozena blba, primitivna tema, tak nikto iny nie je za tym, len TY !! ty musis byt taka unudena pubertiacka, ktora nevie, co so sebou.

darika

Domcatko
Ono zalezi aj co si p[ocula a co je pre teba ohovaranie.Mozno keby si napisala,co si za tymi dverami pocula...Pre nu to nemuselo byt ohovaranie.
A este reakcia na odpoved zdola.Neber kamaratov ani kamaratky z rezervou.Niekedy clovek doveruje tym najblizsim a dostane ranu pod pas,aj ked by za to kedysi ruku dal.Clovek potrebuje aj kamaratov.Niekedy clovek neveri sam sebe co urobil.Co sa to v tej izbe stalo?

[zruseny12]

DOMCATKO
nesmut...moze sa stat,ze este za tebou pride sama...
chapem ta,ze ta to moze mrziet,ved koho by to nemrzelo,ale ked ta ohovarala s niekym koho poriadne nepozna...a ty si prakticky jej najlepsia kamaratka...NESTOJI ZA TO ABY SI SA TRAPILA...
tiez mam par sklamani od kamaratiek,tiez ma to trapilo,ale som pochopila,ze oni su TY LUDIA BEZ CHARAKTERU NIE JA,TAK NA CO SA TRAPIT...
UVEDIEM LEN JEDEN PRIKLAD ZA VSETKY...
chodili sme spolu do skoly a kamaratili sme sa prefektne.../aspon to tak vyzeralo/
teraz vsetko vidim inak...
ta kamoska sa vydala k nam do nedalekej dediny a zacala intrigy proti mne...casom...
ale ked sme chodili do skoly /tak teraz to beriem,ze sa mi cpala do r..i,proste bola falosna.../
lebo videla,ze ja vychadzam s kazdym jednym ucitelom s triednou,potom nam vymenili triednu-mali sme triedneho...tiez sme vychadzali ok... riaditel ked nieco potreboval tak som mu pomohla...atd.no tak ona toho vyuzivala...a teraz sa robi taka DOLEZITA...
mrzelo ma to chvilu,ale potom ma to preslo...
***TAKE KAMARATKY JA NEPOTREBUJEM***
a TRAPIT SA KOLI NEJAKEJ BEZCHARAKTERNEJ
ZENSKEJ MI NESTOJI ZA TO***
a takto by som mohla pisat dalsie sklamania,ale taky je zivot a ludia sa menia...k lepsiemu,alebo k horsiemu...
prajem ti aby ta to cim skor PREBOLELO...

okoloiduca

Domcatko-zivot nieje prechadzka ruzovou zahradou.Taka kamaratka neexistuje,iba ak by si za "najlepsiu kamaratku" brala raz svoju blizku rodinu.Chcela som tym napisat,ze mojim najlepsim kamaratom a zaroven aj mojim najblizsim clovekom je moj manzel.Ked som mala hoc aky problem vzdy mi pomohol a stal pri mne mnoho,mnoho rokov.Mam kamaratky,ale ani na jednu by som nepovedala,ze je na cely zivot.Beriem ich s rezervou-maju svoje rodiny,svoje problemy.Su to len kamaratky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Falošna kamaratka - Fórum - ZDRAVIE.sk