Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

muži alebo ženy?

ojka

v niečom su lepší muži a v niečom zasa my, ženy (; to sa nedá podla mna takto porovnať. Každý sme ina povaha, iná vlastnosť, iné nadanie,iné myslienky, iné zmýšlanie .... (:

alzbee

Uprimne muzom zavidim ich orientacny zmysel a jednoduche zmyslanie:)) lebo podla mna my zeny (cest vynimkam) si veci dokazeme strasne skomplikovat nasim zmyslanim...

zuzic

to sa neda takto to by si musela dat konkretny priklad muza a zeny. ved kazdy clovek je iny a neda sa to takto posudit. raz je lepsi muz a raz zena.

zenA

samozrejme ze muzi, aj ked teda tema je dost odveci:)
chlapi si daju jednu po papuli a problem je vyrieseny. a zenske sa ohovaraju cely zivot kvoli hlupostiam..

heaven

Zeny, plusy:
Zeny su multitaskove-vedia robit viac veci naraz (obcas si pripadam ako zena) a lepsie pocuvat, nie len hm, hej, ako chlapi. Vedia sa lahsie s mierit s osudom napr. s chorobou a aj s chorobou partnera. Minule som videl pani cca 50r, co tlacila muza na vozicku, chcel som jej pomoct a ona s pokorou v hlase, nie nechajte, to je moj kriz. Tiez dokazu prehltnut neveru partnera, pokial je to len jednorazovka.

Minusy:
Ohovaraju, preberu kamoske chalana(mne kuprezak tiez prebral babu ale to je vynimka). Nevedia byt veduce, aspon vacsina. Su schopne, inteligentne, ale nejak nevedia zvladat ludi pod sebou nestrane. Howk, dohovoril som

bliki

to je tak debilne polozena otazka, az to boli !!! ty sa musis fantasticky nudit. inak by si nad takymi koninami nerozmyslala!
pre normalneho muza je lepsia zena
pre normalnu zenu je lepsi muz
tak si vyber!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

muži alebo ženy? - Fórum - ZDRAVIE.sk