Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ceny v kadernictvach na Slovensku

Príspevok v téme: Ceny v kadernictvach na Slovensku
liana28

Chcela by som sa spytat, kolko bezne platite u kadernia - farba, strih, fen... Ja zijem dlhodobejsie v zahranici. Minule som platila u kadernika 130 EUR. Je to normalne aj v SR? Kadernik bol perfektny, pouzivaju velmi kvalitnu farbu, aj strih je super, ale zdalo sa mi to trosku vela. Nehovorim teraz o nejakych super - lacnych kadernictvach, skor o takych lepsejsich. Su tie ceny porovnatelne?

ebi777

ja som predvčerom nechala u kaderníka 90€ :D
mám vlasy dlhé tak trošku nad zadok,, a vyžadujú mimoriadnu opateru :)
tie peniaze neľutujem :)

ayla

V Bratislave - také obyčajné kaderníctvo, nič zvláštne - umytie, strihatie, fén (vlasy na postupku) - 16 Eur.

suns

napriklad v Pezinku tiez zaplatis v priemernych salonoch dost.. mame jeden Loreal salon a tam iba za farbenie + samozrejme umytie a vyfukanie stredne dlhych vlasov zaplatim 70€ ...

petuldaa

Viem ti poradiť jedno uplne super kadenrníctvo na Čiernej Vode- Chorvátsky Grob v tom OC Monar.
Super strih aj farbu mi urobili, uplne spokojná som odchádzala a bola som prekvapená aj tým super cenami.
Myslela som že budem veľa platit, ale opak bol pravdou.
Naozaj odporúčam vyskúšať. Neoľutujete :)

babe_girl

myslim že je pravda že nie vždy to drahe je dobre ale čo sa tyka Toni & guy je to o inom tam fakt dbaju o to čo najlepšie aby vlasy boli zdrave krasne a prirodzene ta cena sa fakt oplati za to dat vlasy potom su v ovela lepsej kvalite použivaju tam tie najlepšie šampony balzamy a všetko najlepšie ta cena sa fakt za to oplati podla mna dat aj za ten efekt pracuju aspon co poznam v Bratislavskom ti najlepši najkvalifikovanejši stylisty čo sa v tom fakt vyznaju a vedia velmi dobre poradiť

minka22

Aj ja chodim do Tony and guy v BA a naozaj su super, su sice trosku drahsi ale je to na vlasoch aj vidiet, tiez pouzivam znacku Label m ta je dost dobra.
ja chodim iba k stylistovy a ten ma striha super.

Lucinka33

Paba, dakujem. Ja som sa len chcela inspirovat strihom, nejdem do Toni&Guy, to je prilis daleko a aj drahe :) Mam znamu kadernicku, ona ma ostriha ako chcem, len ja nikdy neviem ako presne chcem :)

mnamka257

ja chodim to kvalitneho kadernickeho salonu kde ma kadernicka krasne ostriha a platim asi tak 5.ja viem je to neuveritelne ale je to tak.ten salon sa nachadza v sali a vola sa monica hair salon

jednoočko

kosice - sidlisko: melir+strihanie+umytie+fukana=do20 eur :) a je to precizne a vydrzi to dlho....ja osobne nerozumiem ludom ktorsi si myslie ze cim drahsie kadernictvo tym lepsie....co som mala skusenosti, kym som si nasla svoju kadernicku, vzdy sa mi osvedcilo ist do mensieho saloniku kde to neprekypovalo luxusom, ale bola to perfektne odvedena praca, a v drahom sa len dievcata len an vsetko frflali a ani poriadne podstrihnut vlasy nevedeli ... ono to vobec nie je pravda ze ak ma salon zname meno, a drahe znackove pripravky tak kadernicky budu profesionalky....skor by som povedala ze tie mensie kadernictva su lepsie a zeny sikovnejsie :) a btw, nikdy by som u kadernika nenechala viac ako 40sk, tomu sa nehovori profesionalita ale zderstvo a to je sakra rozdiel :)

lunka

Toniandguy len okradaju ludi s tymi cenami. A okrem toho nrmaju dobre referencie, co pocuvam.. Ja som sa dala ostrihat v Octopuse, tam je kadernictvo Appeal hair sa vola a tam ma ostrihali ako ani v T a G, postupka, velmi dobra, nie taka ako vsade strihaju podla jedneho modelu. Tak za strih a americky melir som platila 40 euro a strihala ma skusena cca 40 rocna zena s 20 rocnou praxou, mala plno diplomov. Spokojnost nadovsetko. Pouzivaju Matrix

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ceny v kadernictvach na Slovensku - Fórum - ZDRAVIE.sk