Ustipnutie osou

Bonsai

uff mňa tiež poštipla osa radím to vysať alebo vytlačiť ... namočiť do studenej octovej vody , pomôže to .. aspoň mne pomohlo ... samozrejme aspoň 3 dithiadenov si treba dať :D . . .

0vecka

treba sa pomodlit a ono to prejde :-D ....

ale ne podla mna ten lad ma zmysel asi len kratko po ustipnuti... ja nastastie niesom alergik a znasam to v pohode...

rasakym

Caute v utorok ma ustipla osa alebo vcela neviem nevydel som to po usitpnuty je to uz tyzden bol som aj u doktora ale stale mam clenok cely opchnuty az po palce prosim co si nato mam dat ? nic n epomaha daval som si fenistil octanovu mast aj heparoid a tabletky xorimax , heparoid a xorimax som dostal na predpis a stale nepomaha prosim co si nato mam dat?

Iveta Michael

juj! mňa ked uštipla osa tak mi to behom pár minút napuchlo a sčervenalo ale mne pomohla iba injekcia!

a potom akúsi mastičku mi ešte predpísali na pohotovosti...

lubica0110

tak mňa včera poštípal sršeň pod pravým lakťom a opuchla mi ruka až po zápästie..natrela som si to belodermom a...nepomohlo...hrozne to bolíííííí

samo :)

dneska ma uštipla ja som spanikáril či to nebude smrtelne :D mal som to na celé stehno :/ .. ale dal som si fenistil :) a po 2minútkach pohodička :) a tie uštipnutia su dva :) hlavne žiadna panika .. nič to neni aj ked nikomu to neprajem :) a dajte si potom tie vitamíny z horčíkom :) bude vám fakt husto ;)

samo :)

dneska ma uštipla ja som spanikáril či to nebude smrtelne :D mal som to na celé stehno :/ .. ale dal som si fenistil :) a po 2minútkach pohodička :) a tie uštipnutia su dva :) hlavne žiadna panika .. nič to neni aj ked nikomu to neprajem :) a dajte si potom tie vitamíny z horčíkom :) bude vám fakt husto ;)

magdica 123

jav mňa včera uštipla osa a cez noc mi to opuhlo svrbi som si dala ocot obväz, octanovú masť,fenistil,acilpirin,paralenku no nič nepomohlo totiž ma uštipla na prst na ľavej nohe a opuhlo mi celé hodidlo neviete mi poradiť prosím za radu vopred dakujem