Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ustipnutie osou

osyosyosyosy

Mňa včera poštípala osa do pery..vletela mi do plechovky (ešteže nie jazyk). Okrem ladu som niekde čítala sódu bikarbónu, každopádne je deň druhý a už to síce velmi nebolí, ale opuchnuté je to mám pociť ešte viac. Nejaký nápad ako sa zbaviť rýchlo opuchu? Do 2 dní to musí byť preč

minzy

Mna uštipla osa dala som si na to fenistil a prešla bolesť ale na druhý deň mi to opuchlo dala som si na to octanovú masť a nepomohlo ale kamoška mi poradila že mám skúsiť vinný obklad a pomohlo

minzy

Mna uštipla osa dala som si na to fenistil a prešla bolesť ale na druhý deň mi to opuchlo dala som si na to octanovú masť a nepomohlo ale kamoška mi poradila že mám skúsiť vinný obklad a pomohlo

Deria

na to mam svedske bylinky (svedske horke). perfektne!! dezinfikuju vsetko spolahlivo, beru bolest a palenie, su proti zapalom a vsetkym neduhom. za hodinu ani neviem, ze ma nieco ustiplo. vzdy ich mam doma.:)

aukaaar

Dneska ma uštiplo do nôh asi 10 ôs :( strašn pociť vidieť tolko ôs na nohách :( myslím že prach bolesti mám výsoký ale táto bolesť to nieje ako iné ... neprejde za 10 minút. už ma to bolí asi 5 hodín a stále nič :/ plus jedna ma uštipla pri plúcach a ťažko sa mi dýchalo ale už je to ako tak ok ...

Nikomu neprajem túto bolesť :/

šarlotaH

Včera som stúpila na osu. Uštipla ma rovno medzi palcami na pravom chodidle. Dnes mi to napuchlo a strašne to svrbí. :( Dávala som si na to cibuľu, ocot, obklad no nič nepomáha. V minulostí ma uštipla podobne len že na ľavej nohe išla som s tým k lekárovi a rezali mi to. Je to nepríjemná bolesť a lieči sa to aj mesiac cca. Prosím poraďte mi niečo čo fakt zaberá.

121

vcera ma uštipla osa a dnes to mam cele opuchnute a horuce. Co si mam na to dat a ako dlho ta take bude? poradte mi. strasne to svrbí..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ustipnutie osou - Fórum - ZDRAVIE.sk