Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvi den na strednej

Príspevok v téme: Prvi den na strednej
mrkc

ja sa vas chcem opytat na vas prvi den na strednej bo ja z neho mam pekne mindraky a tiez na imatrikulacie...ake boli. a chcela som vediet este jedno. ja sa doteraz pamatam ze ked sme sa v piatom rocniku zoznamovali tak som sa tredstavila ako miska no a oni hnet proste divni si robili srandu ze misicka atk ale proste nemam rada ked mi hovoria misa sak to je hnusne tak ako sa mam teda predstavit teraz????

Adenka31

To môj prvý deň na strednej bol super :) Na strednú som sa tešila po dosť krutej základnej, na ktorej som vyslovene trpela. Keď som potom nastupovala do prvého ročníka na gympel, tešila som sa, že ma čakajú úplne noví ľudia, s ktorými môžem začať odznovu s čistým listom :) Netušila som, kam mám ísť, čo robiť, kde sa zaradiť, keďže sme sa stretávali celá škola na školskom dvore, potom som započula skupinu ľudí, ako spomínala 1.E a pridružila som sa k nim. V každom kolektíve sa nájde ten typ človeka, čo ťa vtiahne dnu (taký ten tmel-extrovert) a mňa presne tento človek pozoznamoval s ostatnými, pretože ja na také veci moc nie som. Potom sme mali 1 týždeň spoznávací kurz so psychológom :) To bolo fakt super-mená spolužiakov som vedela oveľa rýchlejšie, než by to bolo bez neho (som antitalent na mená :D )a aj také veci ako záľuby a tak sme sa o sebe dozvedeli :) Ďalší rok sa náš kolektív trošku narušil, ale verím, že sa zas nájde nejaký ten kompromis :) Hlavne sa neboj a nezabúdaj, že stredná je už predsa len iný level než bola základná a aj ľudia ( aj keď existujú výnimky)sú uvedomelejší ^^ Veľa šťastia :)

veves

ja mam zle spomienky na strednu.teda mne sa nic nedialo ale bola som sklamana aj zo ziakov (ziadna fajn partia) aj z ucitelov (hanba ucitelstvu). ale ono je to aj tak iba stredna, netreba si z toho robit hlavu, to kedysi vznikali na strednej kamaratstva a dlhe znamosti. teraz ma kazdy ine problemy.
prejde to rychlo, na znamky sa nikto nepozera, proste len nech mas maturu.

Antie333

Moj prvy den zacal super,pretoze mi asi pol hodinu meskal autobus,takze som prisla,skola zatvorena,teta vratnicka ma pustila,povedala,na ktore poschodie mam ist,vbehla som do triedy,jedine volne miesto bolo v prvej lavici pred katedrou,kde som sedela cely rok,ale aspon sme kecali s profesormi,teraz ma poznaju:))).. a zaklincovala to nasa triedna,ktora povedala,aby sme sa postavili,povedali svoje meno a co mame radi,cize trosku trapas :)))))...Ale nemas sa coho bat :))...Drzim palce

gympelka

pre mna bola stredna nočna mora..chalani šikanovali jedneho spolužiaka, baby sa len ohovárali. No otras.
a imatrikulácie by som zakázala. len sa tam odbavuju starší na mladších. No kto to videl, natierať na tvár box na topánky, piť močky, skákať na jednej nohe pol hodinu..hnus

som rada, že to mám za sebou..ešte aj dnes mám nočné mory

no:D

mna prvý den tiež čaká síce až za 4mesiace ale aj tak mám riadny strach .. idem na gymnázium a bojím sa, že tam budem mať zlé známky a že si o mne budú myslieť aká som blbá :D niesom nejaka kockatá hlava a bojím sa, že tam taký budú :/ a taktiež sa bojím, že sa tam s nikým nezoznámim :/

alzbee

Tak ja som Alzbeta a kazdy sa ma pytal, ze ako ma ma volat :D tak som povedala, ze najcastejsie ma volaju Betka, Beti, Betula:)) a na vyske sa najde par spoluziakov, ktori ma volaju Alzbeta a to mi pride take ako keby mi vykali alebo co :D v nasej triede bol prvy tyzden taky tichy, este sme sa len otukavali, bavili sa akurat ti, co boli spolu na intraku a potom to uz islo samo...a tie 4roky ubehli fakt neskutocne rychlo. A musim uznat, ze mne tam bolo super! Jasne, ze som nadavala, v 4.rocniku som uz ratala dni, kedy odtial vypadnem, ale teraz si uvedomujem, ze stredna bolo miesto, kde som sa nasmiala najviac v zivote:))

emca

no hned prvy den som prisla neskoro, takze vsetci uz sedeli aj s triednym, sa predstavovali a ja som vpalila do triedy ...sadla som si na posledne volne miesto..co sa neskor ukazalo strategicky ako najhosie, navyse ani spolocnost nebola bohvieako vip.. takze trvalo, kym som sa prepracovala k ludom, s ktorymi sme si boli viac sympaticki...ale nakoniec sa to na dobre obratilo, vacsina magorov ani skolu nedokoncila a my, co sme boli partia sa dodnes stretavame :)

emca

moj prvy den na strednej bol hruza..v podstate aj cely prvy rocnik..(si predstav..)ale potom sa to zmenilo a doteraz na strednu rada spominam a v podstate sa aj casto stretavame...takze fajn :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvi den na strednej - Fórum - ZDRAVIE.sk