pravopis

tinkiwinky

jezis ucka :D:D:D
ja som napisala vetu " je to smutne..."
ale narazala som na teba a nie na to, ze co ovladal a neovladal tvoj frajer..sak dobre boli ste len v zaciatkoch ... ale vidis... on ti somar vyzna lasku a ty ho posles k certu.... takze veta- "je to smutne" bola mierena smerom k tebe
a inak...:) inteligencia sa nerovna vedomostiam

učka

SiSA89: kedze ja som sa nevydavala po 2 mesacnom randeni, tak mi je jasne, ze koho som si zobrala za manzela. vies, keby tu tvrdku urobil v inom slove, tak dajme tomu, ze to "prehliadnem", ale v slove ĽUBYM!, tak to je fakt o drzku. nemyslis?
ale rovny rovneho si hlada :D

učka

mas pravdu, je to smutne, ak dospeli ludia neovladaju pravopis!! co robili v skole? ved ja som nechcela, aby mi vymenoval naspamät periodicku tabulku, ci vymenoval vsetkych vladcov Arpadskej dynastie!
ale co sa tyka toho frajera, tak ten nas vztah bol len v zaciatkoch, tak nie je co lutovat. a ci som ho nebola hodna? no zrejme ani on pre mna nebol. vdaka bohu, chlapec sa ozenil, zobral si podobnu, tiez IQ-dreveny valcik a su spolu stastni :D

SiSA89

Učka: a to ked si sa nim rozchadzala tak si mu ako dovod podala ze mal tvrdku v slove??no byt nim sa ti vysmejem do tvare....

a by ma zaujimalo ked manzel urobi pravopisnu chybu to sa s nim rozvedies???

tinkiwinky

no učka :) aspoň ten tvoj chlap rýchlo zistil, že si ho nebola hodná :)to si si radšej mala nechať pre seba a nepísať to sem
len mi je ľúto, že ozaj!!! je niečo takéto možné.
je to smutné :(

luuska

Pravopis rozhodne nie je dôvod na rozchod. Ale ak urobí pravopisnú chybu, tak ho pokojne oprav. Robíš to predsa s dobrým úmyslom, či nie? To, ako sa k tomu postaví, je už len jeho vec. Ty si mu vlastne opravou chyby len skonštatovala fakty, iba pravdu (z hľadiska pravidiel slovenského pravopisu).

AdamKrt

Ked osoba opusti priatela pre tvrdku v slove - no ktovie, ked jej dieta v skole napise 10 tvrdiek v diktate, co sa stane..... :-)

Mozno si pozrieme uryvok v TV novinach - ako matka nahanala svoje dieta po dvore so sekerou v rukach.... :-D