Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MaKe - uP pre násťročné

Príspevok v téme: MaKe - uP pre násťročné
Leush

Takze baby, potrebujem radu :D.
Mam 16 a chcela by som zacat pouzivat make up. neviete o nejakom, ktory:
-ma dobru kryciu schopnost
-nedrazdi vyrazky
-po naneseni nevyzera ako omietka
-vydrzi dlho (aspon 8 hodin)
???????????????????????????
Please, ak viete, poradte......... :o)))

A este jedna otazka :D :
Pouziva/la niektora z vas:
-----Aknecolor ????????????????
Ake s nim mate skusenosti ???????

Dakujem za rady :o)

mnamka257

prirodzeny efekt maju make upy od miss sporty, ale pokial mas vyrzaky ntak ich velmi neprekryju .skus nejaky make up od dermacolu-na type zalezi od typu tvojej pleti.ja som pouzivala aj acnecolor-akne mi navyliecil, ani nezlepsil-ale celkom dobre prekryval-blbe je len to ze ma iba 2 odtiene-ten bledy je velmi bledy a ten tmavy zase moc tmavy-a miesat ich sa mi neoplatilo, tak som radsej presla na make up a korektor.

odpovedam

mne celkom sadol Maybelline Affinitone. Ma stredne kryciu schopnost, no je k pleti fajn, vyrazky sa nezhorsuju. Plet vyzera pekne prirodzene, no dolezity je podkladovy krem. Tento make up ma stal cca 200 Sk, co som naposledy kupovala, cize zlacnel :-)

anjelik9

a podla mna každy make up ked bude super kryt tak bude vyzerat umelo lebo budes mat tvar jednej farby a preto je asi najdôlezitejsi odtien ktory ti sadne takže ked maš bledu tvar tak veľmi ani na vyber mať nebudeš..ved môžeš použiť make up aj menej krycí (a skusiť skôr daky protizapalovy tuším manhattan taky maju) a vyražky si ešte prejst aknekolorom alebo krycou tyčinkou.. a čo sa tyka tych vyrazok ja som pouzivala make up len ked som bola vyhadzana a ked si ho potom das dobre dole tak by sa ti nemala tvar zhoršit jedine že by si bola na dačo alergicka alebo tak

ajka5

noo ja možem poradit...ja mam tiez 16 a pouzivala som vsetky make-upy od miss sporty a mozem povedat ze to bolo najhorsie co som kedy mala. potom som vyskusala ten novy od loreal affinitone a mozem povedat ze bol taky kremovy, a nebol az taky zly, ale nakoniec som skoncila pri znacke Essence make-up Clear & Matt, ten je fakt genialny.kupit ho mozes v DM drogerke:)...tak ale nevedno ci bude tebe vyhovovat.kazdy ma inu plet iny vkus takze tak:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MaKe - uP pre násťročné - Fórum - ZDRAVIE.sk