Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EPILATOR braun 2170 ever soft

Príspevok v téme: EPILATOR braun 2170 ever soft
ssinkka

Ahojte.
Chcela by som si kupit epilator len sa neviem rozhodnut aky. Citala som niektore nazory zien ze staci si kupit aj taky lacny epilator ze je to rovnake ako ked je epilator drahy.

Ja som si vyhliadla BRAUN 2170, Panasonic es2013pc503....a este nejake ale je ich strasne vela a neviem aky je kvalitny. Tak ak mate nejaky s ktorym ste spokojne tak poradte presny nazov, a aby stal do 30 eur.
Dakujem

mnamka257

neviem sice kolko stoja ale velmi dobre su epilatory rowenta a tiez aj braun-je to uz len tebe aky si vyberie-kazdy chce ine funkcie

odpovedam

nie je vela epilatorov, co stoja do 30 Eur. To uz radsej chod do predajne a tam si vyber. Vacsina epilatorov stoji viac. Ja mam Braun Silk-epil EverSoft Deluxe 2270, stal pred 3 rokmi cca 1500, ma aj holiacu hlavu a masazne gulocky. A som celkom spokojna.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.