Bolesti brucha a Intenzivne hnacky

Príspevok v téme: Bolesti brucha a Intenzivne hnacky
MichalFr

Dobry den,
Obraciam sa na vas s prosbou o pomoc.Pred dvomi rokmi som vycestoval za pracou do Irska.Asi po pol roku som zacal mat problem s crevami. Rano,hned po prebudeni, ked som sa trosku pohybal, som dostal krce do brucha a musel som ist na velku potrebu.Kym som zo seba vsetko nedostal, mal som velke bolesti, niekedy az triasku a zimnicu.Po chvilke bolesti ustupili a uz som bol cely den v poriadku.Trvalo to asi mesiac a neskor to samo od seba preslo.Asi po pol roku sa to znova objavilo a zacalo ma castejsie prehanat a nutit na stolicu.Opat za sprievodu velkych bolesti.Vtedy som bol prvy krat u lekara. Spravil mi vysetrenia krvy,vysetril mi stolicu a spravil kolonoskopiu.Vsetky vysledky boli negativne.Predpisal mi len lieky na zlepsenie crevnej flory.Moj stav sa vtedy zlepsil ale som musel drzat prisnu dietu-jedol som len ryzu a zacal som mat problemy so zapchou.Nedavno sa moj stav opat horsil.Zrazu ma zacalo velmi prehanat za sprievodu tazkych krcov.Po dvoch dnoch som nemohol nic jest-skoro ani pit, lebo hned vsetko zo mna islo von.Nestravena potrava a vodnata stolica.Museli mi dat dve infuzie v nemocnici.Opat mi spravili kolonoskopiu a znova bol vysledok negativny.Vtedy som navstivil aj homeopatika. Ten mi povedal,ze mam chori pankreas, ale moj lekar to moc nebral vazne,lebo vysledky krvy na to nepoukazovali.Momentalne som stale na diete a stale sa objavuju rovnake bolesti.Ked sa pohybem,hned ma nuti na potrebu a mam krce. Stolica je vodnata a nestravena, mam velke bolesti a krce a velmi ma to unavuje. Pred vcerom som bol na sone, brali mi krv a znova vzorku stolice. Vsetky vysledky boli opat negativne.Sono bolo zamerane na pozorovanie pankreasu. Podla doktora bol z morfologickeho hladiska v poriadku.Moj lekar uz nevie ako postupovat.Prosim skuste mi poradit ako sa mam liecit a ako postupovat. Dakujem vam velmi pekne.

moonička

ahojte,,skúste mi niekto poradiť,,,už týžden mám intenzívne hnačky aj krče,,už som vybrala,,čierné uhlie aj imodium,a teraz skúšam pancreolan,,no žiadna zmena,,už nič ,pre istotu nejem,,ani nepijem

danada

mam dlhsi cas bolesti brucha spojene s hnackou a podla lekara, mam vsetky vysledky v poriadku.caje pit nemozem som na ne ne alergicka

llooll

ked som mala asi 5 rokov mi zistili ze mam poskodeni pankreac teraz mam 13 a mozem ho mat este poskodeni???prosim odpovedzte mi

[zruseny12]

nemusi to byt hned rakovina ,a na vysetrenie chod...i ked sa bojis,aj ja som sa bala a prezila som to...neboj...

gendula

Ahojte......mam 15 rokov a uz dost dlho trpiim silnyymi krcami.....je to hlavne v noci...boli ma bruho..presne je to asi 2 cm pod pupkom...bojim sa ze mam rakovinu hrubeho creva...mozem to mat?????....pretoze som pocula ze to maju vacsinou starsii ludia....prosiim poradte mi..a na vysetrenie sa bojiim ist

zuzu191

prosim poradte mi co mam robit...zacalo to asi pred dvoma dnami z nicoho nic, ked som vstala z postele tak mi zacalo byt spatne od zaludka, trosku vyssie, podla knihy je to pankreas, zacali mi tam krce, a trosku som aj zvracala...pracujem v UK a viem ta strava tu je jednym slovom hrozna, dnes som bola aj na pohotovosti ale lekarka mi nic nezistila iba povedala ze je to z nepravidelnej stravy a nepravidelnej stolice. Zakazala mi jest maso, ryby a vajicka...mam jest len polievky, banany a cerealie...bolesti mam stale a ja neviem cim to moze byt...prosim poraddte mi dakujem vam

RNG

Viacnasobne znamenalo 2-3 krat denne.
Na niektore crevne infekcie pomoze GSE.
Pri poskodeni funkcie pankreasu sa vylucuje malo kyselin, vedie to ku kvaseniu v zaludku, plyny a peny sa natlacia do pazeraka=pala.
Na to pomozu enzymi a ine prostiedky, hlavne Betain HCl, Pepsin HCl a rozne enzymaticke zmesy(pankreatin, bromelain, papain...)