TELO vs. VEĽKOSŤ PRIRODZENIA

Príspevok v téme: TELO vs. VEĽKOSŤ PRIRODZENIA
tk_uk

Dievčatá, ak by ste stretli chlapca,ktorý by mal božské telo, nádhernú tvár a vlasy, krásny úsmev a zuby,bol by milý ... ako by ste zareagovali na to, keby ste zistili,že má v nohaviciach nie príliš veľké prirodzenie. Čo vy na to? Jednoducho, skvelá svalnatá muskulatúra a malý 15cm pipík?
Očakávate, že chlap, ktorý má veľké svaly má aj veľké prirodzenie?

jedna

tk_uk, v prvom rade by som urcite nepadala na rit od jeho bozskych vlasov, ucesu a tvare. moze by akokolvek krasny, ked je raz bezcharakterny chnup..., tak dakujem neprosim.
prenecham ho tym, ktore si zakladaju na bozskom vyzore a nebude im to vadit, ze je sucasne aj prizemny grobian.
a co je v gatiach? .......no svet nestoji len na tom

durgo

15 cm ti je malo? ucel splni a o dlzku aj tak nejde ja ho mam 14,8 a obvod 5 cm a zatial nebol problem... ked ho mas 13 cm a hruby aspon 4,5 cm tak to tiez babam staci ...

l_O_l

ja ho mam 14-15cm co je w pohode,problem je ked zmakne,potom priatelka toho wela neuciti,ale ked stoji ako ma tak si poxvaluje

hzjj

neviem co by som robila keby som ho mala rada asi by mi to bolo jedno..a keby som ho chcela len an sex asi by som si nasla chlapa s vacsim :)a dalsai vec absolutne sa mi nepacia svalnati chlapi..hlavne nech ma pekny zadok a to ten moj veru maa najkrajsii aky som kedy videla :)

pozor na mna

inak slovensky priemer penisu je 12.5cm.......minule to hovoril jeden znamy sexuolog ze vela slovakov si pridava cm.......co vy nato?:D