Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

predlzovanie vlasov pomocov nalepovacih pasikov

Príspevok v téme: predlzovanie vlasov pomocov nalepovacih pasikov
wewi

ahojte kocky...
Chcela by som sa opytat ci mate niektora skusenost s predlzenim vlasov pomocou nalepovacich pasikov...vsade citam,ze je to ovela lepsie ako s keratinom,ze to tak vlasy nenici,ale rada by som vedela nazory tych co to vyskusali...ci su spokojne,ako dlho ich maju,ci nevyzeraju tie vlasy po par umytiach ako slama,po akom case ste si ich museli dat prerobit a take celkovo pocity z toho...a este,ze kolko vas to stalo...dakujeeeem :D

simona99910

hej ona je kadernicka a urobila si na to kurz,
tebe kolko povedali ze to bude stat za ten pasik?
co sa tyka dlzky vlasov nemam dobru kvalitu cim ich mam dlhsie tym su redsie ale staram sa o ne, takze u mna prirodzene vlasy dlhe po pas asi nie

mnamka257

ja to nechapem-to nemoz tie dlhe vlasy potrebujes hned teraz?nemozes chvilu pockat kym ti dorastu same-a nemusis sa bat ze sa ti znicia.a tiez nechapem naco sis is ich dala ostrihat tak nakratko ked teraz chces zas dlhe vlasy

simona99910

robila mi to kamoska stalo ma to aj s kozmetikou na udrziavanie 9tis, no su 20cm a 40cm tak tie 40cm som si dala, hm teraz neviem ci mi dala 10 alebo 20 pasikov, ale vyzeralo to take seknute no neurobila mi to dobre.

wewi

ahoj
ja som momentalne v Svajciarsku a chcem si to dat robit tu...vcera som videla jednu holku co si to tu dala robit a mala ich tak skvelo spravene,ze som si myslela,ze su to jej vlasy...tak som sla k nej,ze mas nadherne vlasy a ona mi na to,ze tie som si dnes dala robit :D
nemoze to zalezat aj od kadernicky?lebo sa mi nezda,ze by sa mali odlepovat...po akom case sa ti to odlepilo?a kolko ta to stalo?lebo by som si to chcela porovnat s tymi cenami tu...a kolko si mala tych pasikov a ake dlhe?

simona99910

ahoj, ja som ich mala ale normalne sa mi stavalo ze sa mi to odlepilo a tak, vobec som nebola s nimi spokojna, teraz predlzuju nejakymi trubickami to by som si chcela dat vyzera to celkom dobre len si musim znova nasetrit
a odkial si??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

predlzovanie vlasov pomocov nalepovacih pasikov - Fórum - ZDRAVIE.sk