Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzska neplodnost - liecba, rady a ine

majka1357

Ahojte, aj moja kamárádka mala s manželom próblém otehotnieť, išli za jednou paní ktorá sa tomuto venuje. Je to nejaká vedma alebo také niečo a tá im pomohla majú druhé dieťatko. A to doktorý hovorili, že nieje žiadna nádej

Mushu

Je pravda,ze prve spermie nie su plodne?
Napr.Ak ma zena s muzom prerusovany sex pocas 5-tych rokov a nedoslo k oplodneniu aj napriek tomu,ze prve spermie sa dostali pocas ovulacie k vajicku.Mozeme hovorit o neplodnosti?
Ak niekto pozna odpoved.Dakujem!

anonym777

kolko len chces mozes uzivat ale rychlo sa to mina a prestanes to uzivat a zase po starom mal si nejake ucinky???

anonym777

takze k tomu tribulusu od aminostar uplne o nicom bral som to potom ako sa mi ukludnil zaludok 6dni ziadny ucinok takze ako na koho a podla veku asi takze skorej tu macu ta mi nieco povedala co sa tyka erekcie a viac semena nadrzanost

Matejko123

ahoj pendech1. dik za radu. a kto tie tabletky moze predpisat? ty si mal pomale spermie, ste nemohli otehotniet tiez?

pendech1

zdravim zarucene na pomale spermie pomoze undestor testo kaps je to len na recept je to drahe ale 100pro ucinne.vlastna skusenost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzska neplodnost - liecba, rady a ine - Fórum - ZDRAVIE.sk