Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblbnut hormony aby narastli prsia

mataBB

to uz fakt len hlupy clovek moze verit tomu, ze jedenim pomarancov sa mu zvacsia prsia...

moja zlata, keby to je take jednoduche, tak nechodia zeny na plastiku a zeru pomarance...ach to je ta naivita

poradkyna

no ja som počula ze na to pomahaju pomaranče osobne som to skusala :))))..pomaha to produkcii zliaz takze denne ked zies tak 2 pomaranče prsia budes mat vydute .....a tym ti budu rast pretoze ako som spominala latka ktoru obsahuje pomaranc napomaha rychlejsej tvorbe hormnov...ale aj tak to zavisi od tvojho organizmu ale za pokus nic nedas:)))
a pomarančami si určite neubližiš :)!

- mira

Jedzte jedlá s prírodným vitamínom E - hlavne semienka, panenský olej v malom množstve miesto nasýtených tukov. E vit. má na starosti druhotné pohl. znaky.

tina78

no v dnesnej dobe je to nenormalne.. ved mlade baby ledva maju 18st uz si lahnu pod noz.... toto je bohuzial realita...

odpovedam

tuto otazku aj polozili gynekologom na antikoncepcia.sk a odpoved bola, ze prsia sa trvalo daju zvacsit len silikonmi a za ostatne tabletky, procedury a neviem co len zbytocne vyhadzujeme peniaze. Ja mam tiez male prsia, ale pacia sa mi a nosim ich hrdo. Su ake maju byt. Urcite by som ich nemenila, hoci by som vacsie aj brala. No nebudem si ublizovat len kvoli tomu, ze dneska media diktuju, ako maju zeny vyzerat, len aby sme sa trapili pre svoj vyzor a tak minali peniaze na kozmetiku, modu a esteticku chirurgiu, Vsetko su to vymysly. Kazda zena je taka, aka ma byt. Male prsia nie su nic nenormalne.

mnamka257

zbytocne len uskodis svojmu telu-pretoze kazdy liek ma nejake vedajsie ucinky-a aj tak to nakonuiec nezaberie.ja by som na tvojhom mieste vyskusala push up podprsenku, alebo ked uz tak velmi chces vacsie prsia, tak si daj spravit silikonove.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblbnut hormony aby narastli prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk