vysoka skola

Príspevok v téme: vysoka skola
krtkoazem

ahojte ... tento rok maturujem z predmetou noska a biola... chcela by som ist na vysku d blavy univerzita komenskeho pedagogika biola a psychologia... alebo na filozoficku psychologia... chcem sa opytat ci tam niekto studuje ci je t tazka skola a ci mam nejaku sancu ze sa tam dostanem ked nemam same 1 iba z tch predmetov ktorych idem aj maturovat... studujem na gympli... nechcem ist studovat inam len do blavy aby som bola pri priatelovi len sa bojim ze na tu vysku nemam a nevezmu ma pretoze su tam potrebne skusky.... neviete ze ako to funguje na trnavskej .. ci su tiez potrebne skusky na pedagogickej

Lina007

krtkoazem: áno, robia sa aj na PdF UK na tento odbor prijímačky... to isté ako na Fif UK... + IG testy sú trocha náročnejšie a stresujúcejšie, ale dajú sa zvládnuť

krtkoazem

ja som sa nepytala ci je biola tazka.... ja ju mam rada a urcite keby som si mala aj druhy krat rozhodnut tak to je biola... no tak to skusim a... na pedagogickej komenskeho... je odbor ucitelstvvo psyhologia a biola??? nasla som to na nete... a berie sa tam zo skuskami ???

Lina007

lenulkka: ale vEď viem koľko bodov mi chýbalo :D a tie prijímačky som robila... mne sa absolútne nezdali ťažké... z bioly sa treba nadrviť len mozog a nervovú sústavu. hlavne na to sa tam pýtajú...

mne fakt chýbalo 50 bodov do zobratia... a to bola akurát tá matika.

lenulkka

Lina, keby keby. Hlasi sa tam vela ludi, na kazdej skole je aj par protekcnych a to pri tych 80, co beru, je tiez velka cast. A hlasi sa tam okolo 500 ludi. Tak to nie je az take lahke.

Lina007

krtkoazem: ja som chodila na SOŠ, kde sme matiku mali tri roky, ale na hodinách sme nič s matikou nerobili :D nepozrela som sa do nej ani pred prijímačkami (neostal čas)... no napriek tomu viem, že ak by som tomu venovala čo len jeden jediný deň tak ma vezmú...

Lina007

prečo by nepomohli... ja somt am tento rok robila prijímačky, vôbec neboli ťažké, len ja som to podcenila... keby soms a viac venovala matike, tak ma hneď vezmú... a hlavne, chýbalo mi sto bodov za maturu z bioly, lebo som nechodila na gympel... ja si myslím, že to neni až také zložité sa na Fif UK dostať...

Kika.s

na pedagogiku beru aj bez prijimaciek sa mi zda...a ta psychologia, na tu ti nepomozu ani pripravne kurzy, tam mas velmi malu pravdepodobnost ze ta vezmu.