ako pribrať?

DJ HiDe

slusny_muz, tak, to je uz len a len na tebe, po zdravotnej stranke by som zvolil skor zlozenim jemnejsie pripravky...kolko mas vlastne kg k svojej vyske?

DJ HiDe

slusny_muz, prezrel si si doladne jeho zlozenie? ak hej, mohol by si si vsimnut, ze tento suplement obsahuje latku, ktora podporuje produkciu testosteronu, priamo ovplyvnuje anabolcke procesy v tvojom organizme, a ma taktiez vysoky obsah steroidnych saponinov, a to vsetko v unikatnom mnozstve...a s tym splasnutim svalov mas aj pravdu, preto odporucam tento vyrobok kombinovat napriklad s hmb, ktory je proti tomu ucinnou prevenciou..

slusny_muz

DJ HiDe, aky narast svalovej hmoty sa moze ocakavat, ak sa berie tento rpipravok co si posledne spominal. A nebudu to len take nafuknute svaly, ked bunky zadrziavaju vodu a ked prestanes trochu cvicit tak Ti splaksnu svaly. Mozes vysvetlit...dik...

DJ HiDe

vierka, dufajme, ze ano, ale necakaj nejake zazracne ucinky v prvych cvicebnych fazach, lebo sa mozes sklamat :)
pre vsetkych, ktori maju problem s podpriemernou vahou, a chceli by to zmenit, vcera som nasiel na nete jeden perfektny doplnok, zlozenim na poriadne pribratie fakt surove, obsahuhje to gamma oryzanol,inozin,smilax,dibenkozid,biotin fakt v idealnom mnozstve na brutalne pribratie...pripravok by som odporucil kombinovat s hmb alebo bcaa pre svalovu ochranu, ktoru tento vyrobok neposkytuje..inak, uz som si ho objednal sam, stoji to len 500 Sk, vystaci ti to na nejakych 10 dni..aa, aby som nezabudol, vyrobok sa vola Biotech USA Max Gain Plus :)

DJ HiDe

vierka_44, hmm, s fitloptou osobne nie, som viac kulturistom a trenerom, ako fitnesakom :)
ale, co sa tyka vyuzita tejto pomerne lacnej zalezitosti, da sa tam par cvikov nacvicit...
ale, zbytocne dopodrobna rozoberat, vsekto mas tu - -odkaz odstránený- :)