peeling tvare

lenka22

netusim v kolkych krajinach, nevediem statistiky, ani nepracujem pre avon, skus sa so svojou otazkou obratit na niekoho z avnou.

vonkajsiavyziva

a mimochodom v koľkých krajinách je avon a bez dekoratívnej kozmetiky a parfémov (proti ktorým nemám ja nič) by koľko ľudí kupovalo produkty firmy avon?

vonkajsiavyziva

čo vieš o NouriFusion a Herbalife, že to odcudzuješ? a čo sa týka tej kozmetiky a toho tvojho názoru, že lekára do toho nič, tak už radšej nikomu nič neodporúčaj. ľudia nechoďte ku kožnej keď máte problém s pleťou, stačí sa opýtať lenky22.

lenka22

kozmetika nie je o tom co na nu povie lekar, ale o tom co sa komu na plet hodi. Ak niekomu robi dobre avon, tak preco by to nemal odporucit dalej?? A citala som uz X tvojich prispevkov ako si tam ospevujes herbalife a podobne veci...

vonkajsiavyziva

myslím, že ja som žiadnu reklamu nerobila, ty si dala návrh na avon, ja som napísala len môj názor a názor z môjho okolia. Skús sa opýtať kožnej lekárky, keď jej ukážeš podrobné zloženie daného krému, že čo ti na to povie. Ja som už počula názor viacerých ľudí aj lekárov.

vonkajsiavyziva

Ahoj, ty chceš skúšať avon krémy? no ... je to na tebe, teraz dobré výsledky a potom???? Nemyslíš, že je to chémia??? vieš čo to urobí s tvojou pleťou? ja viem, ... počula som názor doktorky.

lenka22

vzorky stoja okolo 7-12sk, ale na tie drahsie kremy, nie na tie o ktorych sa my bavime. Ale na druhej strane krem za stovku ta nemrzi pouzit aj na ruky ked ti na tvar nesadne... K tym vzorkam sa skus popytat dakej AL, ona ti bude vedeit povedat viac k tomu:)))

agajka

vdaka vdaka:)a inak tie vzorky-kremov asi nebudu zadarmo ze?kolko stoji asi tak 1 vzorka? a kolko sa da zobrat asi tych vzoriek?:/ja nic neviem:DD
takze hovoris ze ten broskynovy nie je mastny?a ze je celkom fajn?(lenze ani ten s cajovnikom nemusi byt zly,lebo je antibakterialny..a tea trea oil je zevraj aj dobry na akne..)tak.. asi si musim pobrat tie vzorky a vyskusat.aj ten s aloe sa mi pozdava a aj ten hydratacny s vit.E.. tak..ale aj tak asi ten energizujuci vyhrava.ked ho budes mat tak sem urcite napis,ze ako:)a ci je tvoja plet krajsia,alebo jasnejsia:)

sofija..tak to ani ja bez poriadneho make-upu ani na ulicu vyjst,ved by sa ma zlakli..aj moja plet je strasna(a ja sama este tomu dopomaham,ze sa tlacim,aj ked viem,ze to bude potom len horsie vyzerat...tak by som chcela mat peknu plet bez akne,flakov,jazviciek..:/ zda sa mi to priam nerealne:/..
Anonym-aj ja som mala Balea young peeling a bol dobry,aj Balea je fajn.
Lala-lenze je to aj dost drahe:)a ja uz ani neverim. Zatial papa