Potrebujem seriozne partacku na chudnutie

Andulina

ja tiez chudnem.... uz dlhsi cas jem zdravo... a pokusam sa zhodit este tie zvysne kila... ICQ: 367449663 ..velmi rada s tebou budem chudnut:))a podporovat sa navzajom

partacka

tash-a ahoooooooooooooj : )
No ja vstavam povacsine skorsie tak aby som nestracala cas som dnes isla behat a potrebovala som si prevetrat hlavu bolo to naozaj fajn :)

Takze ranajky: mrkva+jablcko+ zeleny cajik
Desiata: jablcko, kusok syru a zeleny cajik,
Teraz som si dala obedik: cetosviny s morcadellou , stiplavy kecup a kooooeec moc mocmoc zeleninky s troskou syru ( ja viem je to dost na obed ale na veceru toho vela nepojjem uz)

a neveim co bdue na veceru este :) rozmyslam ze si dam zeleninku s kuracim maskom :) a potom si pojdem pocvicit este :)

ako vam to ide? ako cvicite casto? Odkial ste ?:) Drzim paste, ozaj s tym icq suhlasim, ak ma niekto zaujem si takto pisat budem len rada:)

pekna11@post.sk je moja adressa tam mi mozete napisat vase icq :) tesim sa ahojte

tasha_a

ahojteee...no parťáčka musím povedať, že ty si toho dnes už veľa postíhala :) Ja práve vstávam a chystám sa na raňajky. Dnes si dám ovsené vločky s mliekom a medom. Inak obdivujem, že si už bola behať, to je fajn :) Ja budem cvičiť asi až poobede, som nejaká rozlámaná. Inak ak nejdem von, cvičím doma taebo. Je to fakt zábava, tak ak by ste niekto chceli dám vám link na nete :)

Inak čo sa týka toho prispievania sem, v pohode, ale myslím že by sme si mohli vymeniť icq(ako písala businka) alebo tak, ak by sme boli aj naraz prihlásené, môžme viac pokecať.

Inak pre nadiu, aj ja som za, môžeš nám niečo poradiť. TO už je niečo keď si schudla toľko :) obdivuhodné. Ja som cvičila dva mesiace od marca, ale potom prišla choroba a tri týždne som nemohla. Potom prišlo leto, brigádovala som 12 hodín denne a to keď som prišla som bola hotová. Takže teraz by som sa do toho chcela pustiť znova :)
Tak sa ozvite baby, pekný deň zatiaľ. Pa

tasha_a

ahojteee...no parťáčka musím povedať, že ty si toho dnes už veľa postíhala :) Ja práve vstávam a chystám sa na raňajky. Dnes si dám ovsené vločky s mliekom a medom. Inak obdivujem, že si už bola behať, to je fajn :) Ja budem cvičiť asi až poobede, som nejaká rozlámaná. Inak ak nejdem von, cvičím doma taebo. Je to fakt zábava, tak ak by ste niekto chceli dám vám link na nete :)

Inak čo sa týka toho prispievania sem, v pohode, ale myslím že by sme si mohli vymeniť icq(ako písala businka) alebo tak, ak by sme boli aj naraz prihlásené, môžme viac pokecať.

Inak pre nadiu, aj ja som za, môžeš nám niečo poradiť. TO už je niečo keď si schudla toľko :) obdivuhodné. Ja som cvičila dva mesiace od marca, ale potom prišla choroba a tri týždne som nemohla. Potom prišlo leto, brigádovala som 12 hodín denne a to keď som prišla som bola hotová. Takže teraz by som sa do toho chcela pustiť znova :)
Tak sa ozvite baby, pekný deň zatiaľ. Pa

partacka

ahooojteeee- som rada ze sa niekto prihlasil ako vidimz ze sme viaceri co ma moc tesi :) tak mozeme teda napr. prispievat sem, dajme tomu kazdy den/vecer, ako budete mat chut a mozeme sa navzajom podporovat :)
Tak zacnem napr. ja: kedze preferujem ovocie naranajky ( niekedy s jogurtikom, podla chuti) dnes som mala jablko, mrkvu a zeleny caj ktory milujem, potom som si oddychla a sla behat:)
teraz papam zelene jablcko s cajikom, pootm k doktoke a planujem na obed cestovinku so zeleninou :)

Nadia: ahoj :) Ten jedalnicek by ma dost potesil lebo mam v tom dost nejaso co kedy je najlepsie papat, mam 21 rokov, takze osm mladuckaa :) no v psolednej dobe som zacala priberat dost ,lebo som mala skusky, vtedy som strasne vela sladkosti zo stresu pojedla a ptom mi ten blby navyk ostal a po dvoch mesiacoch som ako rozkysnuta knedla, ani sa necudujem ked som tak blbo jedla, takze si chcem najprv nejak zdravo napravit metabllizmus , no nechem ziadnu dietu typu, jem co najmenej :D skor rozymslam nejsest po 18 a vyhybat sa sladkemu, ok ebduem vypisovat romany, tak cakam prispevky :) pekny den zatial

nadia317

Ahojte baby! Ak by ste chceli s niecim pomoct alebo poradit,tak sa ozvite.Ja som schudla sama upravenim jedalneho listka a pravidelneho pohybu a treningov. 12 kg po porode.Teraz mam 51 kg a citim sa skvele.Nadalej sa zdravo stravuvej a sportujem,lebo je to pre mna ako droga..:-DDD No obcas si doprajem aj pizzu, nejake pecivko alebo aj kolacik.Vsak uz teraz obcas mozem a je to aj dobra motivacia za odmenu..
Vela stastia baby!Drzim vam palce!