Vzťah bratranec a sesternica...

Príspevok v téme: Vzťah bratranec a sesternica...
sylvia123

Zdravím všetkých, vlastne ani neviem, prečo hladam odpved prave tu, asi dufam, ze ma niekto podpori, napise, ze sa trapim zbytocne...aj ked bude vela takych co napisu, ze je to zvratene, nechutne a proti prirode... s tym ratam. Moj problem spociva v laske medzi mnou a mojim bratrancom. Nasi otcovia su bratia. Spoznali sme sa az pred deviatimi rokmi, ja som mala 15, on 20. Hned sme si sadli, obaja sme citili, ako nam je spolu dobre, prezili sme spolu niekolko uzasnych chvil, velmi sme sa v srdci lubili ale nikdy sme si neprejavili nase city. Onedlho nas vzdialenost opat rozdelila. Za tych devat rokov sa vsak moja tajna laska ozenila a ma sestrocne dieta. Manzelstvo je v troskach, dlhsiu dobu spolu neziju, byvaju pod jednou strechou kvoli dcere, ale trapia sa navzajom.Za tych devat rokov sme sa stretli iba na rodinnych stretnutiach, dokonca som bola jeho uplakana prva druzicka.. :) Teraz sa vsak nase cesty opat stretli, nesmierne sme sa zalubili, sme ochotni podstupit aj to, ze nas nasa rodina zavrhne, odsudi a znenavidi... Zopar ludi z nasej rodiny o nas uz vie a velmi za nami stoja, co si nesmierne vazime. Ale co dalej?? Velmi tuzime mat spolu deti, chystame sa na geneticke testy, ale strach z buducnosti a obava zo straty rodiny mi neda spavat. Ale rovnako sa nedokazem vzdat lasky k nemu. Caka nas jeho rozvod, trapenie rodicov a kazdodenny boj. Aku obetu si vlastne laska musi vypytat???

2tinush_qa2

ty trpis inak nejakou chrobou alebo ja neviem...ale ti poviem jedno ze si zena bezchrbtovej kosti ked vies co tym myslim...to u mna ty vzbudzujes a lutujem toho muza co bude s tebou a aj tvoje deti...proste ty nerozmyslas jak ublizujes tym co maju taky vztah ako myslim bratranec a sesternica...ty to len ta napises a vobec nerozmyslas ako trpia ty ludia co to citaju...proste ako som povedla zena bezchrbtovej kosti....

Denz

je dokazana dementnost .

a cim su pribuzny viac....tym viac .

Si vezmi len to.....v zoo sa paria tak aby nik z nich nemal surodencov spolocnych...

a genetika ozaj nepusti......

sway

2tinush_qa2 mala by si pravdu,keby prava laska existovala:-)
Takto sa vsak len trapia - miluju,lebo nemozu byt spolu a ked to napriek vsetkemu skusia,nalozia si viac ako obycajny par.A to je podla mna nespravne,lebo to co prezivaju medzi sebou,mozu prezit s kymkolvek inym a bez nasledkov.

darika

No,je zaujimava tvoja teoria,ale...ak by niekto v detstve ublizil mne,preco nemam rovnaky nazor na vec,ako ty,ktorej bolo v detstve ublizene?Nieco sa ti stalo v zivote a tak preto je dlezitejsia laska ako zdravy rozum.Ale v skutocnosti to tak nefunguje.

2tinush_qa2

ale preco by mali on trpiet hmky???len to jedno mi svetli...pozri mam na teba taky nazor ze tebe v dectve alebo aj teraz musel niekto ublizit a preto mas na to taky nazor...pozri aj ja by som mala mat taky nazor ked ujo ma chel znasilnit..a som tu chapes...a nebolo to raz ani 5krat ale opkovalo sa to stale dookola a dookola...a som mala len 9rokov...az napokon som mala 14 a som to vsetko povedala kamoske a ona to povedala svojej mamke a tak sa to zacalo riesit a som jej vdacna...ale odbocila som od temy...pozri ked sa lubia tak preco jej takymto sposob ublizujes ved ona za to nemoze a preco by mala trpiet kvoli tebe lebo ty to tak chces aby neboli spolu ale to sa tak neda ty si miylsis ze je to normalne ze rozdelis dvoch ludi ktory sa miluju...

darika

2tinush_qa2
kazdy clovek na svete si snad presiel tym velkym sklamanim,z ktoreho sa dlho dostaval.Niekomu to trva par dni,niekomu aj roky.Ale museli sme sa s tym zmierit.Tak preco by prave ti,ktori najskor by sa mali nad sebou zamysliet,preco prave oni nemozu rozmyslat nad tym a obetovat sa.Vsetko raz preboli a pokial by boli trosku rozumni a trosku dospeli,tak by prisli na to,ze to bola chyba.Casom sme vsetci prisli na to,ze to nebolo az take strasne.Ale ked my,"ini" sa musime a mozme zmierit s odlucenim,preco by prave ti,ktori su nie schopni si najst normalneho partnera,preco prave nad nimi by sme mali hladat ospravedlnenie?

2tinush_qa2

aluska a vsetci co tu pisete a na nu kydate...sa uvedomte...ako ja viem ze by to tak nemalo byt ale ked to pride tak co sa ma teraz obesit alebo zabit???alebo trpiet do konca svojho zivota...a najst si niekoho koho bude mat rada ale nedokaze ho milovat...o com to je??a co ona zije s ludi...ludia ju zivia...ludia jej dali strechu nad hlavou???naj si ludia myslia co chcu...proste ludiati nedaju to co potrebujes...a vy co tu taketo hluposti pisete napr...je mi s toho na grc atd...ste primitivny a hlupi...ako mam dost...a ty sylvia123 nepocuvaj ich ja viem cim prechadzas...a mozem ti len tolko povedat ze bojuj o svoju lasku a ststie...a urcite ti to to raz vide s tym co ho tak milujes...

aluska

niektori fakt nemaju zdrave zabrany v hlave...a takto to potom dopadne..a este napise..no a co?neviem ked si sa do neho zakukala tak ta nenapadlo ze je to tvoja rodina?ziadna zabrana?fakt sila
asi zla vychova..alebo vam nieco rodicia nevysvetlili ked ste boli mladsi..