Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Od koklych rokov by sa MAl Makeup použivať

shockin

dnesne make upy si kvalitne,nezatazuju plet, a su rozne druhy,treba len prisposobit veku,druhu pleti. Dolezite je mat podklad,pravidelne cistit tvar.Su aj rozne jemne, tonovacie.Na zakladke je to blbost,to ano,ale na strednej,preco nie.Vela z nich obsahuju aj vitaminy, UV faktory..

KIKIRIKI

Ak ho nepotrebuješ, že nemaš vyražky alebo nejake flaky... tak nevidim dovod ho použivať. Ja už nepouživam vôbec mam 25 rokov iba ak sa mi spravi mala vyražka to zakryjem tyčinkou. Dovtedy som použivala iba pudrovy make up na zakrytie tych vyražok.

silvika_k_66

ak mas akne tak si kup aknecolor ak nie tak si na seba zbytocne make up nedavaj len zatazuje plet,ja pouzivam aknecolor asi od 14 a to kvoli akne a neviem co by som dala zato keby mozem ist von bez make up-u

ajaja2

kocky, ja teda neviem, ale make up som pouzivala asi rok, no mozem povedat, ze mi skôr uskodil ako pomohol. plet sice bola pekna, ale zacali sa mi robit vrasky okolo oci. mam po 30-tke a znova make up nepouzivam uz niekolko mesiacov a vidim zmeny k pozitivnemu. uz na fotkach nevyzeram ako stara. nemam tie skarede vrasky. tot moja skusenost s make upom.

lulumba12

podla mna do nejakych 15 rokov uplne postaci tonovaci krem. zjednoti plet a nezatazi ju ako make up - vyzera prirodzenejsie. Ja som zacala pouzivat make up asi od 17.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Od koklych rokov by sa MAl Makeup použivať - Fórum - ZDRAVIE.sk