Ake tabletky podla vas pomohli Judyniovej?

lucy333

ani zora czoborova nepriznala silikony a pritom je to ocividne ze ich ma a upraveny ma aj nos a kadeco ine, lenze ked jurdiniova prizna plastiku uz nebude zaujimava... nie? ved teraz sa furt spekuluje o nej a stale je stredobod diania a to ona chce

lunka

Tym som myslela, ze jasne ze ma silikony traposka.. Hra sa na dokonalu krasku "od prirody" :) A okrem toho uz davno prekrocila styridsiatku, zaujimave ze pred dvoma rokmi jej pisali 38 rokov a dnes ma zahadnych 37 :)

S1M

Ja som si to prave ze vsimla ked robila jeden rozhovor. Mala pod pazuchami male ranky a potom neskor som sa dozvedela ze aj to je miesto kde rezu ked vkladaju implantaty. Rekonvalescencia v dnesnej dobe uz vraj nie je taka narocna. Ved nie vsetky reportaze robi len ona. Podla mna v tom ziadne tabletky nie su, ale normalna plastika.

lunka

Len nechapem kedy si stihla lahnut pod noz plastickeho chirurga, ked furt trci na tej obrazovke... Ved len rekonvalescencia trva niekolko tyzdnov. A ze to fotografi nevymakli, no podla mna to sikovne urobila, inak predtym bola plocha ako lata a sama si to tiez priznavala. Je to trapne ze to neprizna, ved co je na tom? Ja sa tiez chystam na silikony o par rokov a bolo by mi velmi trapne hrat pred kamoskami "ja nic, ja muzikant " :))

lulumba12

no vyzera dobre na svoj vek, to sa musi uznat. ale nie je mi sympaticka, moc afektovana, kazdemu lichoti, na kazdeho sa usmieva ( je to jej praca, ale nemusi kazdemu o dusu lichotit, stacili by rozhovory ) - taka "ritopchacka".

niektotu

fuj... vyzera nechutne... .Ano na svoj vek ma krasnu postavu... .ale je nechutna slizka cela.. a do tvare... este viac.