neznasam pipky!

Príspevok v téme: neznasam pipky!
queen_sam

aj vam idu na nervy tie pipusky, ktore si myslia, ze vyhrali miss world iba preto, ze su chude a krasne? dnes som stala na zastavke a pocula som ako 2 baby ohovarali a smiali sa na vyzore inej dievciny, ktora stala len kusok od nich. bolo vidiet, ze asi nema financne prostriedky na rozhadzovanie, ale smiat sa nemuseli.
to sa uz v tejto dobe vazne nenajde nikto komu viac zalezi na spravani, povahe ci na vedomostiach? to je strasne...

sway

ono je to v pohode,kazdy to vo vacsej alebo mensej miere robi,akurat je nechutne,ked to ta dotycna pocuje,to uz ma blizko k sikane;-)

alzbee

Ale toto nerobia len baby, ale aj chalani...vcera som cestovala busom a za mnou sedeli dvaja cca 17rocni chalani a normalne ma to vycerpavalo pocuvat tie ich reci typu-pozri sa, ake je*acky tam su, pozri henten je aky fetak, jeziiiis a henten jak vyzera, jaky trapak...keby som apson MP3 mala pri sebe a mohla hudbu pocuvat, ale takto mi len ich hlasy zneli v usiach :D :D no fakt som sa divila, ako moze niekto takto ohovarat...boze, ved by mi to svedomie nedovolilo takto rozpravat na niekoho, koho fakt nepoznam...ale hlavna vec, ze mali na krku zlate retiazky so 4cm krizom...veriaci, jak sa patri :D

sway

Tak si precitaj moj prvy prispevok v tejto teme;-)Potom som reagovala akurat na otazku katty ako by som riesila situaciu,kebyze vidim to,co je popisane v nazve temy.Ja za seba mozem povedat,ze nemam dovod zavidiet,ale sprosti ludia ma vytacaju,to je vsetko a je to uplne normalne:-)

sway

0vecka ine je zavist a ine napomenut nejaku kravu,co sa ide navazat do nevinneho aj ked mozno fyzicky skaredsieho dievcata..

sway

Do hocikoho neskacem,ale napriklad na tie pipiny by som pozrela od hora dole a potom si asi neodpustila ustipacnu poznamku,typu taky odrasteny melir som uz davno nevidela,ze mas drzost niekoho komentovat,ked s tymto vydes na ulicu:-)Na ne treba rovnakymi zbranami a urcite nie su dokonale..A tej holke by som naopak nieco pochvalila.Hentie by dostali priucku a ani ta dalsia holka by nemala blby pocit.Nastastie som mimo skolu,tak na taketo baby moc nenarazam.A kazdy sa vie rozculit a poohovarat,ale na mieste nema odvahu im nieco do oci povedat..