neznasam pipky!

Príspevok v téme: neznasam pipky!
queen_sam

aj vam idu na nervy tie pipusky, ktore si myslia, ze vyhrali miss world iba preto, ze su chude a krasne? dnes som stala na zastavke a pocula som ako 2 baby ohovarali a smiali sa na vyzore inej dievciny, ktora stala len kusok od nich. bolo vidiet, ze asi nema financne prostriedky na rozhadzovanie, ale smiat sa nemuseli.
to sa uz v tejto dobe vazne nenajde nikto komu viac zalezi na spravani, povahe ci na vedomostiach? to je strasne...

katty192

napríklad, ja tieto pipky môžem, to si vždy poviem aaa- ha? to sú krásavice!!! a v kútiku duše mädlím rukami a sa bavím a je mi dobre:)

queen_sam

noo asi tak! vsetky su oblecene rovnako - styl terranova a new yorker a myslia si ake su uzasne. keby sa radsej na seba pozreli...jaaaj boozzze

ShaulaThalit

uz si v klube tych, co ich neznasaju. ja mam take baby v triede, poviem ti, nie su skarede, "dbaju" o seba, ale s krasou nemaju nic spolocne... su jej na mile, tisice mil vzdialene... podla mna by mali taketo splodiny sveta davat zvlast... aby neprenasali virus sprostoty...

katuskaja

queen
to nech Ti nevadí že sa smeju, urcite su to nejake lacne dievky, a take malickosti si nevsimaj to oni zavidia tym slusnym dievcatam