Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....

Príspevok v téme: Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....
Kika:)

Možno si poviete, hlupana by dala aby si ho udržala...Mám 16, zachvílku 17, a kvoli tomu že sa bojím mat pohl.styk som stratila 2 chalanov, ktorých som milovala, oba to boli dlhodobejšie vztahy, ja proste vždy cúvnem, nie som panna, ale prvý krát som si to moc neužila, dokonca sa mi ten chalan vysvmieval, že blá blá ako mi to nešlo, no asi prečo, neviem čo mám robit, Niekedy mám chut sa asi vyspat s každým , aby som sa to naučila, ale to zas nedokážem mám k sebe úctu, ale nechcem dalej strácat chalanov....
Nemám strach s bolesti, ale stoho že to bude trapas, že ja neviem...Bojím sa a mám privelké zábrany aby som sa uvolnila, neviem prečo príde niekomu dlho čakat 2 mesiace na sex, pre mna je to stále málo, chcem mat chalana, chcem aby sme sa lúbili, aj to tak býva, ale vždy to stroskotá, ked príde na tému sex....Čo mám robit? mám sa prekonat, alebo mám byť sama??:( prosím poradte mi niečo, neviem kto mi má poradit...

queen_sam

to je to najhorsie, ked ho stretavas. ale pozri, si mlada a mas svoju hrdost! hadam sa sama pred sebou nebudes ponizovat kvoli nejakemu primitivnemu decku, co si mysli, ze zhltlo šalamuna! mas na viac a ten debilko ta vonkoncom nemusi trapit. nebudes si predsa kazit zivot takym zakomplexovanym debilom! hlavu hore kikus! :)

Kika:)

Tak ja mám totiž až panický strach chytat sa penisu, že sním niečo dorobím...Orál som ešte nerobila, a mslím že tak skoro ani nebudem..a nedá sa až tak lahko zabudnút, stále ho stretávam :-(

queen_sam

kikus, netrap sa kvoli tomu..priznam sa, ze to mam podobne..ja sa napriklad velmi bojim robit oral svojmu partnerovi. ale strasne! v hlave mi viri plno mysllienok: robim to dobre?, paci sa mu to?, nemala by som skusit este nieco? a pod...vlastne sa bojim vzdy ked preberam iniciativu ja. ale je to prirodzene, lebo viem, ze ma pozoruje. kazdy moj pohyb a to ma vzdy znervozni a potom sa bojim este viac! chce to len odvahu, ver mi, ze ten druhy si nebude vsimat ako to robis a ani nebude rozmyslat ci to robis spravne, bude ho vzrusovat ked ta uvidi ako to robis! :)
a ten debil co sa ti smial bol ozaj nejaky kreten. zrejme kvoli nemu si teraz neveris, vsak? vykasli sa nanh, nestoji za to. akoby sa to ani nestalo..!

Kika:)

Dakujem...Ja len cítim sa menejcenná a bezradná...Ale dakujem, ved s´kúsim počkat a uvidím čo ako dalej:-)

queen_sam

kika, na toto existuje asi jedina odpoved. je dobre, ze mas k sebe uctu a ze "nedas" kazdemu len aby si sa to naucila. potrebujes len chalana, ktoremu budes moct doverovat, pretoze ta skutocne bude mat rad a mozes sa ho v posteli pytat co sa mu paci a co nie. neboj, ak ta bude milovat, tak pocka kym nebudes pripravena a ked sa to stane, on uz ta usmerni :)
a mozno budes mat to stastie, ze to bude este taktiez neskuseny chalan a tak sa mozte vzdelavat v objavovani toho druheho spolocne :) vela stastia