ako casto periete podprsenku?

mary-anne

alzbee, to mas uplne jedno, ved aj tak tie,co si ju neperu po kazdom pouziti, su humusacky podla niektorych :D:D:D

mary-anne

nepoviem tie, co sa potia nejako extremne, ze im uz zapacha, ale ja sa nepotim nejako velmi , preto nemam potrebu si ju prat kazdy den, po kazdom pouziti :D

alzbee

No aby som to uviedla na spravnu mieru, tak ja, ked si dam dole podprdu, tak ju prevesim na stolicku a az na druhy den ju dam do skrine:)) nie je to tak, ze zo spoteneho tela by som ju hned smarila do skrine :-P

mary-anne

nevsimla som si, ze tu niekto nieco pisal o 20tich podprsenkach, ale budis :D treba sa nejako branit :D:D
ale naco sa hadat, kazdy sme si povedali svoj nazor a system u nas doma :)
ale napadlo ma, tie, co si ich periete kazdy den, nedrazdi vas to na kozi? ved stale ten prach na pranie a tak..

jajka001

nie, ja mam veci, ktore som uz pouzila, vonku, nie v skrini, napriklad nohavice, ci vrchne svetriky - v zime. tricka pouzivam denne. takze tie idu hned do pradla, tak isto ako spodna bielizen. podprsenku operiem cca po stvrtom pouziti. no nemam ich 20 ako tu baby, takze nemam ich tu pohadzane vsade po byte:) neviem, keby som mala na kazdy den jednu, ako by som to riesila, ale fakt by som nemohla si ju dat do skrine k cistym veciam. no asi by som to davala prat hned...sak ked mam na 20 podprseniek tak mam aj na to aby som ich sprala a kupila si novu, nie?:)

mary-anne

jajka, takze mas oblecene nejake tricko, ci nohavice a ked ich vyzlecies, hned das do prania? no neviem, ked si to predstavim u nas, chuda mama, furt to prat, vesat, zehlit. teda alebo ja.
ale ako som pisala, kazdy sme iny. a tu ide aj o setrenie trosku..

mary-anne

jajka, takze mas oblecene nejake tricko, ci nohavice a ked ich vyzlecies, hned das do prania? no neviem, ked si to predstavim u nas, chuda mama, furt to prat, vesat, zehlit. teda alebo ja.
ale ako som pisala, kazdy sme iny. a tu ide aj o setrenie trosku..

mary-anne

darika- vazne?no neprisla by som na to, ze je to spodne pradlo :D len s tym rozdielom,ze z bradaviek nam nic netecie, ked to uz tak musim povedat, nema byt z coho spinava. ine je to samozrejme s nohavickami.
tak kazdy sme iny.. ja si to ozaj neviem predstavit prat podprdu po kazduckom pouziti!uff..