Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa Vám páči novypokec.sk? Čo si myslíte,bude ešte aj starýpokec.sk?

Príspevok v téme: Ako sa Vám páči novypokec.sk? Čo si myslíte,bude ešte aj starýpokec.sk?
martina789

Ako sa Vám páči novypokec.sk? Čo si myslíte,bude ešte aj starýpokec.sk?
Keď som dnes prihlásila na pokec,vyskočil mi ten nový,mno poviem Vám úplne ma to odradilo chcela som sa prihlásiť zas na ten starý mno ale to nešlo,debili vypli starý a už funguje iba ten nový!!!!
Ja asi pôjdem na facebook,nemienim byť na takom pokeci!!!
A vám sa páči tento new pokec?
Čo si myslíte bude ešte i ten starý?

mám veľa problémov z novým,nejde mi editovať profil,písať rp,priatelia sa mi nezobrazujú...pomalé je to...fuj new pokec.
Prosím vaše komentáre,alebo rady,prve a iné skúsenosti...všetko..už vopred Ďakujem

mandarinka2

dobra vila, hore mas: rychla posta, tak tam si na to daj mysku a zobrazi ti dalsie moznosti, medzi ktorymi aj klasicku postu :)

dobra vila

Decka, jeeeminenku, pomozte mi niekto.
Ako viem poslat kamaratka normalnu postu na pokeci?! Nie rychlu postu! Tu klasicku...ci to uz zrusili? Nedokazem sa k tomu prepatrat. Ked jej vojdem na profil je tam iba (pod fotkou) - posli rp, daruj balik plus, napis na nastenku...atd..
kde jej viem poslat klasicku postu? (tie mohli byt take dlhsie)

dobra vila

Odkedy je novy pokec, ja tam temer vobec nechodim!
Pozriem tam asi 2x do tyzdna na 5 min... OTRAS, mne sa to vobec nepaci. Niekedy je lepsie stare osvedcene, ako nove a horsie...
Orientacia brutalne na figu!!! Neviem, co mam kde hladat, kde je to a tamto... kopa veci sa mi tam nelubi, aj by som skonkretizovala, ale kedze tam uz nechodim, tak som aj zabudla tie veci, nad ktorymi som sa rozculovala :D.
Je to shit podla mna :-/.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa Vám páči novypokec.sk? Čo si myslíte,bude ešte aj starýpokec.sk? - Fórum - ZDRAVIE.sk