Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hula hop

Ivankaa

Ahojte baby, tak kruh mám už doma.. v BA som nezohnala nikde taký ako som chcela tak som si objednala z tejto stránky 1,2kg kruh aj s masažnymi vlnkami (vraj je to velmi účinné aj na celulitídu).. neni ani drahý narozdiel od iných internetových obchodov. www.lukasport.sk .. Mám ho zatial 2dni včera mi prišiel .. je dosť velký takže sa s ním dá dobre krúžiť a má aj dobrú váhu takže nepadá..ale treba aj dosť miesta na to ked s ním chcete krúžiť....ja som s ním krúžila 35minút vkuse bez problemov..len raz mi spadol ( zavadila som o kuchynskú linku) :)) .....ale inak super...ale musím vám povedať že večer ma boleli nehorázne boky, a aj brucho ..a ešte dnes ma bolia ale aj napriek tomu si idem zacvičiť s ním zas aspon 30minut..( PRE KRÁSU SA TRPÍ ) ...teda aspon zo začiatku.. bolesti čoskoro ustupia a telo si zvykne na kruženie a potom to bude už jedna radosť :)) ale riadne sa pri tom človek zapotí, naozaj cíti že cvičí ..ale je to cviečenie hrou :)Takže ja som velmi spokojná.. po určitom čase sa vám zase ozvem a podelím sa s vami ako som na tom a či naozaj pomáha :) Ahojte

jeremmy

samotné kruzenie jj ale asi len v malom množstve. fittnes ako taký je založený na strave a cviceni a jedno bez druhého nejde. hlavna je strava 70% a 30% fitness. chudnes stravou. mozes sa tam kruzit aj rok nonstop ak budes tlacit rezné o 12 v noci bude to len strata casu ... ... fitness je zdravy zivotny stýl....!

Ivankaa

ahojte ..ja som listovala stranky o hula hop par hodin ..velmi ma zaujalo cvičenie s ním ..a vraj je aj účinné..plánujem si tiež zakúpiť kruh s váhou 1kg.. tie sú účinnejšie pre formovanie postavy... a tiež s masážnymi bodmi aj ked sú zo začiatku modriny ale časom sa stratia telo si zvykne a spevní ...velmi mi pomohla pri rozhodovaní sa, či to vyskúšať alebo nie, táto diskusia : www.omlazeni.cz .. tak sa s vami delím o ňu :)

D.Va

Čaute baby! Ja vyrábam aj predávam hulahopy pre dospelých !! Sama sa hooping profesionálne venujem a tak vám môžem poradiť a odporúčiť správny kruh..
prosím prezrite si moj blog hoopinginslovakia.wordpress.com

čoskoro sa na nom objavia aj fotečky hulahoopv na predaj

asantgarde

nevies to zohnat v BA ? :D to ked uz maju v nasej diere tuto vec, tak v bratislave ako nic.
Skus prejst hrackarstva :) u nas to maju aj v tescu

..lalala..

ahojte :)
nechcela som zakladat novu temu ked uz tu taka je..chcela by som sa opytat kde mozem zohnat ten sportovy kruh??bola som vo viacerych sportovych potrebach a ma zrusili ze nemaju..kde v bratislave by som to mohla kupit?

klar

nekupujte si kruh v hrackarstve, kupte si profi sportovy..priemer aspon 1m a vaha cca 1kg...inac sa len budete trapit a kruh vam bude padat

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hula hop - Fórum - ZDRAVIE.sk