vyborna spirala ale problem s odlicenim:(((

Príspevok v téme: vyborna spirala ale problem s odlicenim:(((
zizizinka

ahojte, kupila som si vodeodolnu spiralu MAYBELINE, je naozaj super, ale neviem ako ju odlicit. je to moja prva spirala a vlastne som ani nevedela ze kupujem vodeodolnu. s cim ju mam odlicit? a kolko asi stoji odlicovac na vodeodolnu spiralu? kdesi som pocula ze to ide aj s obycajnym detskym olejom s azulenom, co si o tom myslite?

zizizinka

no tak prave som sa vratila s DM a kupila som specialny odlicovac na vodeodolnu od LOREAL- bol dost drahy ale dufam ze bude stat za to.odlicovac BALEA som nenasla, teda tu znacku mali milion veci ale zrovna odlicovac nie.tak ak to nepojde tak pojdem na tu indulonu a ak ani to nepojde tak kaslem na to:)

jingles

u mna je uplne naj ryoherba od ryor vôbec neštípe rychlo odličuje alebo potom od baley ale ten ma trolinku občas zaštipal ale ma hned druhe miesto u mna a obidva su na vodeodolny make up =)

Oa

skus univerzalnu modru indulonu,je sice velmi mastna,ale dokonale odlici,a ABSOLUTNE nedrazdi!

alebo este aj kozmeticka vazelina,ale ja mam radsej tu indulonu:)

lesslie

hej s tym mi ide dole vsetko...skus si najskor oci navlhcit...ja to robim tak, ze sa idem este namalovana osprchovat, zatial mi navlhne ta spirala a potom to ide dole lahsie, alebo si umyjem tvar a posucham si oci a potom odlicujem...

ja si dam na tamponik odlicovac, a odlicujem hned nenechavam posobit

zizizinka

a este nieco, ked si ju odlicujete, teraz som niekde citala ze sa nanesie ten kremik, necha sa posobit a potom sa zotre. aj vy si ten kremik nechavate najskor na ociach posobit az potom zotierate?

zizizinka

diky, ja som si skusala obycajnym odlicovacim mliekom co mam na make up:) a s kremikami co som doma nasla no s nicim to nejde:( a s tym balea ti to dobre ide vsetko dole?

lesslie

kludne hocicim mastnym co ta nebude stipat v ockach, ja co mam odlicovac na vodeodolnu spiralau tak stoji asi 2 eura balea, ale da sa aj pletovym mliekom, alebo tym olejcekom baby