Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechapem ho ...poradte

Príspevok v téme: nechapem ho ...poradte
annettika

mam priatela velmi kratko...nikdy mi neposiela cez net ziadne odkazy na nejake clanky,ani nic podobne...dnes mi poslal odkaz na clanok o tom, preco byt s muzom aj ked ho nelubite- tu je : zena.atlas.sk Mna to velmi prekvapilo ze co mi to posiela, ostala som vazne sokovana,,,,vraj to poslal len tak ,,,co si o tom myslite ???

darika

on teba lubi tiez?lebo to je nejake divne to poslat len tak,ze je ten clanok zaujimavy.skus sa na to opytat v com je pre neho zaujimavy.a preco ti to poslal.ci ti ide vsetky zaujimave clanky posielat na mail?

annettika

on vie, ze ho lubim....a pise mi ze to vie a ze LEN TAK mi to poslal ...ale mam pocit ze to nie je len tak ,,,vobec si neuvedomuje ze spravil nieco,comu nechapem a ked sa opytam preco akurat tento clanok, povie ze je zaujimavy...som uplne zmatana..

darika

ja som si ten clanok sice necitala,ale stacil mi nazov.Mozno ti tym chcel naznacit,ze neciti z tvojej strany ziadny cit ku nemu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechapem ho ...poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk