Facebook, je toto normalne?

Príspevok v téme: Facebook, je toto normalne?
RosseM

Takze mam facebook uz dlhsie. Ale nejako extra ho nevyuzivam, sem tam pozriem, co nove. Zorganizujem nejaku akciu a vylet, turu. Ale. Mam tam kamosky a tie tam snad davaju vsetko. Fotky vsetkeho. Niektore maju 30, maju dieta. Uverejnuju tam fotky, ktora si co lepsie kupila, lepsia znacka. Dietatu daju do ust cigu a tak to zverejnia, vsetky alkohol party, sex party. Pozy tam hadzu akoby boli nejake s pardonom slapky.
Mylsim, ze som vazne k svetu, ale take fotky zverejnovat? Pisat statusy, dnes idem o.ebat desat tisic. To som taky status dnes nasla. Idem zam urobit rekaciu. proste sa mi to nepaci.
Cim to je? Nedostatok sebavedomia, snaha uputat alebo inteligencia v haji?
Pisem to na portal zdravie, lebo podla mna ma toto suvis so psychickym zdravim.

lulu22

no jo, proste niektorí ľudia si myslia, že fb je ich celý svet :D a hneď tam všetko musia dávať a zverejňovať. Akoby to bol ich denník :D inak, tiež rada dávam ironické komenty, hold som taká :D

blondula

ja beriem FB trosku vaznejsie.ked som chcela pisat hluposti a trosku sa "zabavit",sla som na pokec :D odkedy mam priatela a dieta,tak uz tam profil nemam a tiez si vsimam,ze niektori ludia na FB nema ako keby "hanby" v sebe !! hlavne zeny :-((( ale co uz,aspon ja som "normalna" a niekedy dam tiez trosku "ostry" koment :D

lienka666

samozrejme, ze FB si ponecha osobne udaje...ved v piatok na jednej nemenovanej rozhlasovej stanici vytrubila jedna dama z nemenovanej personalnej agentury, ze uzko spolupracuju s FB, aby zistli skutocne veci o potencionalnom uchadzacovi o zamestnanie, ktore ma na FB!!!!!
Pre nich je podstatne co ma niekto napisane v socialnej sieti, nie co ma v CV!!!

Lost

Matyo, FB si tvoje osobne udajne ponecha aj napriek tomu ze si ucet "vymazes" a podla mna ten link je len trik ako utisit situaciu..

Kto by chcel zmazat take neskustocne cenne osobne udaje, ktore zaberaju par KB, nanajvys MB ;)

Lost

Halunder, FB uz zacina zarabat? Este pred nedavnom mali problem pokryt svoje naklady :)

A k teme: podla man nie je normalne aby hociaky typek videl fotku mojho dietata a este k tomu s cigaretou v ustach, ak by mi dal niekto jeden logicky dovod preco sa mylim tak klobuk dolu ;)

Halunder

Mam 18 rokou a pocujem stale tie reci:tipu ja vo vasich rokou sme nevedeli co je to a to,sme robili to a to...hej lenze keby ste uz vtedy mali take vymozenosti ako teraz bolo by to iste...lenze ste nemali..tak zase tym mladym nedavajte za zle ze sedia za netom cele dni,a podobne.i ked samozrejme to je na nich ci som tam 1hodinu do dna ci viac....internet a cely facebook je komunikacny prostriedok,a aj mobilom sa daju robit sprostosti a to iste plati aj pre fb.Ja len cakam co pride po fb...:)Aka modna novinka...

inak len pre zaujimavost .zakladatelia fb..maju rocny obrat 500milionou €:)...tak to je uz co povedat..:)