Facebook, je toto normalne?

Príspevok v téme: Facebook, je toto normalne?
RosseM

Takze mam facebook uz dlhsie. Ale nejako extra ho nevyuzivam, sem tam pozriem, co nove. Zorganizujem nejaku akciu a vylet, turu. Ale. Mam tam kamosky a tie tam snad davaju vsetko. Fotky vsetkeho. Niektore maju 30, maju dieta. Uverejnuju tam fotky, ktora si co lepsie kupila, lepsia znacka. Dietatu daju do ust cigu a tak to zverejnia, vsetky alkohol party, sex party. Pozy tam hadzu akoby boli nejake s pardonom slapky.
Mylsim, ze som vazne k svetu, ale take fotky zverejnovat? Pisat statusy, dnes idem o.ebat desat tisic. To som taky status dnes nasla. Idem zam urobit rekaciu. proste sa mi to nepaci.
Cim to je? Nedostatok sebavedomia, snaha uputat alebo inteligencia v haji?
Pisem to na portal zdravie, lebo podla mna ma toto suvis so psychickym zdravim.

darika

Sak ja som pisala,ze ja sa nevkradam.Co mna po druhych.Ja som na FB pre par dobrych ludi a ked aj vidim,ze ich kamarat si dal nejaku fotku,ktora mozno nie je normalna...Co mna po nej.Idem dalej.

darika

Ved ano,ale tak ked uz cumim druhym do albumov,a nepaci sa mi to,ake maju fotky,tak akym pravom sa budem stazovat co to tam maju?To je ako vkradnut sa cudzim do domu a zdrbat ich,ze tam maju bordel.No nech tam ma aj nasr..e.

barbinka

Denz: Boom je pre detičky a pokec je pre úchylakov, preto som na facebooku.

A alzbee má pravdu, je to asi takto: Moja kamarátka, ktorú mám v priateľoch okomentuje fotku svojej kamarátky(ktorú ja nemám v priateľoch), tak si môžem popozerať jej celý album, v ktorom sa táto fotka nachádzala. Bez ohľadu na to, či si dotyčná nastavila prezeranie jej albumu iba pre svojich priateľov.

darika

tak nejak som to myslela aj ja.Ja som tam s tymi,ktori ma zaujimaju.Ostatnym do fotiek nechodim a tym padom,sa nebudem ani stazovat,co tam ma kto nacapene.Nech si kazdy robi co chce.A kto chce.Ked sa budem niekomu pliest do sukromia,nemoze ma trapit,co robim.Ja som uzamknuta,takze moje fotky nemoze vidiet nik.Len vtedy,ked si ich tam dam ako nove.Ja ale stale nerozumiem,preco sa niekto stazuje,ze Vojto z Cremosneho ma na fotke holy zadok.Co mna po nom.Nech si tam da co sa mu paci.Mna zaujimaju moji ludia.
A hovori sa,ze pokec je lacna jebar.n,kym FB hlada kamaratov.Niekto ich tam ma 300,len pre cislo,aby sa ukazal.Co mna po cudzich.A potom sa stazovat?

Slobodna

Tiež si tam dávam všelijaké fotky, organizujeme s priateľmi akcie, výlety, sústredenia, chatovacky atď. V podstate v poslednej dobe využívam už iba FB a to sa mi zo začiatku vôbec nepáčil. Chcem povedať len toľko, že tiež si tam píšeme hocičo a dávame kvantum fotiek, ale nikdy mi nič neprekážalo. Sme tam proste partička skvelých ľudí, priatelia, rodina, profesionáli v istej oblasti- ľudia rovnakej krvnej skupiny. Je to proste v povahe, čudujem sa, že máš také kamošky.

doubledog

fb niektorych ludi zvadza k ukazovaniu veci, ktore by normalne drzali v sukromi
ale to je len prechodny stav, postupne sa ludia naucia, ako to pouzivat.
treba si uvedomit ze je to nova vec, ktora meni spravanie ludi a ti sa tomu musia prisposobit.