Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keď sa človek zatratí kvôli hlúpy rečiam

Príspevok v téme: Keď sa človek zatratí kvôli hlúpy rečiam
SuzyNR

Je to jeho nevyzrelosť?
Asi je to potom môj prípad. Prirovnala by som to k psych. teroru zo strany ľudi, ktorí si zaumienili, že ma zničia. Ich reči pdokopávali moju vlastnú mienku o mne. Až tak sa mi to vrylo do pamäte, že som sa zavrhla a moja sebedeštrukcia nenechela na seba dlho čakať. Po rokoch som zistila, že išlo o čistú závisť.
Ako som to tak mohla poňať dodnes nechápem, ale neskutočne ma to s.re. Viem však, že to bolo cielené proti mne, lebo som niekomu vyfúkla vec o ktorú veľmi stál. Dnes si hovorím dobré ráno, skoro si nato prišla.

tutuna

Toto som zazila uz aj ja v zivote a viackrat. Prvykrat ma sikanovali v skole. Ked som to doma povedala, ze mi hovoria, ze mi vsetko dlho trva a som nemehlo, iba mi povedali, ze co sa neviem branit. Ze je to vraj pravda, ze som nemehlo a mala by som niekedy zrychlit. Dalsia sikana. Tomuto vravim pekna rodinna podpora. Minule sa ma niekto opytal, ci by som dokazala odist prec a zit daleko od rodiny. Ano, dokazala. Vobec mi nechybali, ani ked som bola niekolko mesiacov v zahranici. Dokonca som tam bola uvolnenejsia. Vraj rodina bude stat za tebou. To isto.

cajik

Vzdy lepsie neskoro,ako nikdy. Vezmi si z toho ponaucenie a zi si po svojom-a nedaj na reci inych ludi. Pokus sa vybudovat si zdravu sebadoveru,zlepsit mienku o sebe samej, ak s tym budes mat problem,navstiv psychologa.

AdamKrt

Neni problem podknut sa a spadnut, ale spadnut a nevstat...

Zober si z toho poucenie a budes silnejsia. Co dosiahnes tym, ze sa budes trapit nad ludmi, ktorym je to jedno, alebo to bol ich zamer ? Zbytocne...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Keď sa človek zatratí kvôli hlúpy rečiam - Fórum - ZDRAVIE.sk