Rodit po 40tke

Sisa 27

Ahojte,ja mam 39 rokov a som asi tehotna,nemam to potvrdene lekarom,ale testy mi vysli pozitivne a strasne moc sa na babatko tesim,vsak bude aj prve jupiiiiiiiiiiii:-)

mam 39

Nunuki a Furmaja tak ako to s vami dopadlo,ste tehotne,alebo nie? Ja uz mam 40 a pol a stale som sa neodhodlala,strasne sa bojim,ale coho ani neviem...

Nunuki

...ja mam 33 a este tiez nemam dieta, az teraz sa pokusame.
Som vlastne najmladsia v mojej partii kamosiek, ktore maju okolo 40 rokov a az teraz su bud s tehotne, alebo prave porodili!
Mozem povedat, ze im tehotenstvo velmi-velmi pristane, su omladnute, stastne, ziaria! Vobec si nemyslim ze je neskoro na dieta v 40r! Naopak, mozes si ho uzit tak ako by si si mozno neuzila ako mlada mamina! Ak sa citis na babetko, si zdrava, a tuzis po nom v 40, tak si ho proste uzi! Drzim palce!

furmaja

ja mam 42 rokov a som pravdepodobne tehotná mám už dve velké deti16 a 17 rokov manžel mi volal z práce ako to ideme riešiť ja mám veľmi dobrý pocit / vždy v té kritické dni sme sa nemilovali alebo spôsobom aby sa nič nestalo/ teraz to bolo tak,že ani sme nepomysleli na následky. čím sme starší je to krajšie a nežnejšie Musím počkať či nedostanem menzes,ale aj predtým som vedela pri deťoch,že som tehotná a aj presne kedy som otehotnela 14 deň po menštruacii/ a teraz to bolo tiež v ten kritický deň tak sa trošku bojím a zároveň teším/ doktor mi vtedy presne vypočítal deň pôrodu ja som si to vlastne naplánovala/nechcela som veľký rozdiel medzi nima/Teraz sú te testy ja neviem či sú spoľahlivé ako ten test už po 8 dňoch mám si ho kúpiť alebo počkať či dostanem?malé dieťa je radosť do domu,ale aj vzdať sa svojich trebárz ako ja hôr a iných zabehaných vecí aj ked mám už iný vek strašne rada tancujem je to môj druh meditácie aj dve hodiny, manžel zasa cvičí v posilovni v pivnici a decká už maju svoje záujmi.po 40 neni človek starý a ani po 75 moja mama sa cíti ako mladica kúpi si aj farebný rolák v kuse niečo robí,záhrada,dom,susedám a iné veci a tvrdí starý si vtedy ked sa aj tak cítiš a aj mňa mali rodičia v neskoršom veku bratia sú odo mňa starší o 10 a 9 rokov a mala som krásne detstvo dôležitá je láska a aj ju vo svojej rodine potom šíriť bo láska lieči.potom sa ozvem ako to dopadlo,ale už teraz viem .že ak budem tehotná najdôležitejší je život a moje záujmi idú preč do povetria.

[zruseny1]

mam 39..
ja mam teraz 21, najstarsi brat ma po styridsiatke :D
vies co, vobec sa nehanbim za nasich..som rada ze im pri mne este ake take nervy ostali
maju po sestdesiatke ale k ich rovesnikom by som ich nevedela prirovnat, teda, neviem ci chapes co myslim... ak napriklad stretnem ludi v ich veku, tak si neviem predstavit ze ti druhi ludia by mohli byt moji rodicia...ti moji su taki celkom moderni :)
jedine co mi vadi je, ze ma stale porovnavaju so starsimi surodencami, a to je hrozne, neviem sa doma presadit, moj nazor nema ziadnu cenu, aj ked je castokrat lepsi nez ten sestrin... no darmo sestra ma vyse tridsat tak je asi rozumnejsia podla nich nez ja :D

lííza

mam 39 - presne si to vystihla. to, ze starsi rodicia omladnu, tak to mozem len potvrdit. moj manzel vyzera a citi sa lepsie, ako ked mal 40 rokov. a to mu nechcem lichotit, je to fakt, ktory si vsimlo aj nase oklie, kde zijeme. ja ti to len odporucam. obrati vam to sice zivot na ruby, ale v tom dobrom zmysle. prajem vsetko dobre :)

mam 39

je vec je ista a to,ze pri dietati omladneme :-) ved oni nas udrzuju vo forme a je jedno kolko mame rokov,podla mna je to iba cislo,ale mne hlavne ide o to zdravie moje i dietata...bije sa to vo mne,lebo mozno sa vam to bude zdat cudne,ale ja si este uzivam,lebo syn je uz samostatny a mam super muza,s ktorym si este uzivame vsetko co zivot prinasa,len by sme chceli asi babo,ale fakt len teoreticky ale hlavne z lasky :-)

lííza

Pbebe - v tom, ze si neuziju to diata a nebudu vladat, tak v tom sa velmi mylis. prave naopak to bolo a je u nas. nas zivot nadobudol ine rozmery. priviedli sme dieta na svet uz zabezpeceni, zreli ludia, nemuseli sme nase dieta "odkladat" , aby sme mohli pracovat, lebo uz sme boli materialne zabezpeceni a ja som bola doma s dcerou 4 roky. moj manzel, aj ked je starsi, tak ma viac energie ako ja. maximalne sa venoval dcere, naucil ju plavat, lyzovat, bicyklovata spustu inych .dokonca sa kvoli nej naucil korculovat na kolieskovych korculiach. on zas nie je taky typ muza, ktory si lahne na pohovku, otvori si pivo a bude cumiet na telku. ale je to u kazdeho individualne.

Lucinka33

Inkognito, ja som na tom tiez podobne :) Mna mala mama ako 4. dieta a narodila som sa jej, ked mala 43 rokov, takmer 44. Otec ma o rok viac. A, nastastie, som uplne zdrava a nikdy som nemala ani vacsie zdravotne problemy. Rodicom uz taha pomaly na 70 :) Je to trosku cudne, ze vela mojich rovesnikov ma starych rodicov mladsich ako ja rodicov, ale nevadi :) A surodencov mam tiez o dost starsich, sestra by mi mohla byt mama :)

lííza

mam 39 - moja dcera ma 60 rocneho otca, ja som 40tnicka a vobec sa za nas nehanbi. kedze si uz matka, tak ti zrejme nemusim hovorit, ze ked si dieta dobre vychovas a das mu vela lasky, tak nikdy sa za teba nebude hanbit. ona s nim pysne ide na prechadzku. miluje ho. aj ked bola mladsia, tak sa nas pytala, preco jej spoluziaci maju mladych rodicov a ona nie. tak sme jej to normalne vysvetlili a pochopila to. ja v tom nevidim problem. problem vidim v tom, ze spustu maldych "matiek a otcov" sa nevie alebo nechce postarat o svoje deti.