PRSIA MA NICIA...

Príspevok v téme: PRSIA MA NICIA...
zufala19

mam 19 rokov, 167cm a prsia D-E...neviem uz co mam robit, velmi mi prekazaju..pred tromi rokmi som zacala brat hormonalne tabletky (nie HAK, ale ine) a pribrala som behom roka 12kg a moje prsia sa nenormalne zvacsili z velkosti B o dve, tri cisla...neviete ci sa to da nejako zo seba "striast" velmi ma trapia, najradsej by som si ich odrezala...plastika je vsak velmi draha..nepoznate nejaky cvik, trik, hocico? prosim...velmi sa za ne hanbim a kvoli nim si ani nemozem obliect niektore tricka, ktore by som chcela..myslite, ze keby som schudla, tak schudnu aj prsia?
prosim, ak mate podobny alebo rovnaky problem, napiste :(

kamila z PO

jajka001 ja neviem, ci si citala vsetky prispevky, ale ja som tu napisala svoju skusenost, ze ked som schudla 25 kg, tak som schudla aj z prs o 2 cisla. lenze zufala nema velmi z coho chudnut!!

jajka001

kamila, ano a jediny sposob ako ich dostat do normalu je schudnut
ale ved iste, v dnesnej dobe je lahsie vsetko riesit operaciami
dufam ze si uvedomujes ze operacia je zdravotne riziko

zufala19

jasne, v lete plavanie a tak..ale nerisim chudnutie, len nieco co by mi tu hmotu striaslo dole...
a to s tym new yorkerom - jasne, ze si kupujem podprdy v znackovych, drahych obchodoch lebo ine mi ani nie su dobre, len vravim, ze mi je luto tych peknych podprseniek a tych penzi, za ktore by som si mohla kupit aj troje, ael takto si mozem dovolit len jednu...

kamila z PO

nema ovisnute prsia, ma ich pekne, a tie jazvy, keby mi ich neukazala, tak si ich ani nevsimnem. ona je velmi spokojna. chod za lekarom, vazne sa s nim porozpravaj, nedaj sa odbit recami, ze velke prsia su "sexi", a podobne hluposti. na co su ti velke prsia, ked ti robia problem.

alzbee

Zufala19: pri velkych prsiach zial musis zabudnut na nejake podprsenky z trznice, ci New Yorkeru...pri velkych prsiach treba investovat do fakt kvalitnych podprseniek, aj ked stoja nemale peniaze, ale ten pocit pohodlia pre prsia stoji zato:))

zufala19

nie, este som sa neradila s lekarom. mozno by som mohla zajst rovno za nejakym plastickym chirurgom a ten by mi uz asi poradil. neviem, ale asi pojdem, len neviem kam a ani ku komu.
bodocka: mas pravdu, len sranda je, ze kazdy trepe dokola stale ake je to hrozne ked maju baby male "kozy" a ked pozriem niekde na nejakej stranke, tak vsade sama reklama: ZVACSENIE PRSNIKOV, PRSNE IMPLANTATY, SILIKONOVE PRSIA - ZDVIHNITE SI SEBAVEDOMIE a pod. ale nikde nenapisu nieco ako ZMENSENIE POPRSIA. to nie. lebo si nikto neuvedomuje ake to je na obtiaz. uz len tie podprsenky kupovat! ked som niekde v New Yorkeri napriklad..tak tam maju kopu krasnych podprseniek, plaviek a pod a su aj lacne, ale ja si ziadne nemozem kupit, lebo mi nijaka nesedi a drzia velkosti len po C a co su D, tak su divne usite, proste mi nesedia. je to naozaj hrozne...
a kamila z PO: a ako tvojej zvagrinej urobili tie prsia? teda myslim, nema tam jazvy, su primerane, a hlavne - nevisia?