Zapach penisu

nika

ahoj, aj ja som to podobné vsimla u mojho priatela pred pa´r dnami,ocividne sa vyhýba orálnemu sexu-az teraz som si vsimla asi preco... (sme sp.viac ako 4r, nemusím sa bát, ze mi bol neverný a nieco chytil?) :-( je to naozaj od nedostatocnej hygieny?

didi

môžeš mať kľudne iba kvasinky. ak ťa to začalo svrbieť tak to máš :-) a dr. tentokrat s tebou nesuhlasim. Kvasinky zapachaju u mužov. Priatel sam mi to vravel. Chytil odmna kvasinky a vravel, ze s amu zošupal celý žalud a že to smrdelo. A moj priatel sa umyva pravidelne a dokladne!

manitu

...je to koli nedostatocnej hygiene ,..mozno blba otazka ale ked si vyhonis,poriadne si ho umyjes ? lebo ten rybaci zapach je len rozkladanie ejakulatu ,...

dr.

pokial ta obcas reze tak to moze byt sposobene aj nejakym zapalom mocoveho mechura, takze to moze suvisiet s tym. canesten ti ale urcite nepomoze,ked to zapacha. lekar ti urcite pomoze a za par dni mas po probleme. vobec sa nemusis bat ani hanbit, ked si sadnes do cakarne a uvidis kolko je tam strych a mladych s roznymi problemami... a lekar je tam predsa od toho aby ta prezrel a urcite nebudej prvy koho si za den prezrie a ked si predstavis ze za den vysetri tak 40 ludi. vobec sa nebudes citit trapne je to uplne normalne. bakterie su vsade a tak sa nejakym chorobam neda predist ale ich treba liecit kym sa to da vybavit za par dni a nie trapit sa s tym sam pol roka a nakoniec zistis ze keby si siel k lekarovi mas po probleme za tyzden ale moze sa to zhorsit a potom to bude trvat dlhsie. neboj nic ziadny strach. hlavne rychlo k lekarovi

slusny_muz

Myslim, ze chlamydie su to urcite neni. Jednoducho si sa neumyl, resp. nedostatocne umyl. Dodrziavaj hygienu. S tym canetenom to zas neprehanaj casto aby nevznikla nejaka rezistencia...

fuker

Dik za odpoved, este ma teraz napadlo ze niekedy sa mi po moceni stane (kazde 2-3 mesiace) ze ma reze ako keby som tam mal ziletky ... takze asi to bude mat nieco spolocne stym ...