po operacii

lesslie

mozno niekedy davno to nerobili, to neviem, len viem, ze teraz je to standard....i ked ja som bola na opke a tiez mi nedali bandaz a to beriem aj HAK, tak asi mam stastie :) teraz to robia aj malym detom, vsetkym...teda aspon v nemocniciach kam chodim to je bezne

mumom

karioll to važne? :-O
aj keby som chcel žalovať, ako im teraz po rokoch dokažem,že mi ich neobviazali?To je už v pase.

karioll

titi
ospravedlnujem sa
ja o nicom takom neviem,podla mna sa iba snazia ziskat peniaze od ludi,tak ako kozmodisk,ja na stuhnutu siju iba neurologa a rehabilitaciu na rehabilitacnom oddeleni

lesslie

necitala som prispevky, tak mozno uz odpoved poznas a ak nie tak preto, ze tym ta chrania proti plucnej embolii, to je ked sa ti krvna zrazenina z noh uvolni a prejde az do pluc a mozes na to zmriet..no aaby sa neuvolnila, tak ti obviazali nohy, teda alebo niekomu inemu....zrazenina moze byt z krcovych zil, ale moze vzniknut aj pocas dlhej operacie kedze lezis a nehybes nohami

titi...

Karioll zase si ma zle pochopil.Ja som sa ťa pekne pýtala.Neviem prečo mi píšeš o šarlatanoch.Práve tá šatka bola písaná ako zdravotná pomôcka na nete.Myslím na stánke BioFit aj ešte niekde.No neurolog aj ortopéd moc mi nepomohol.Diklofenac Duo,Diklobene,Skutamil asi to je všetko.Ja som len napísala svoje skusenosti nič iné.