tea tree oil

alzbee

ja7890000: ano, rano aj vecer som si potierala vyrastky a on ich vysusoval...ale okrem toho som chodila aj ku koznej a skusala este milion sposobov, ako sa ich zbavit.

ja 7890000

babyyyyyyy? ako vam pomohol pri kondylomoch? nechapem, to ste si potierali tie vyrastky? a candida ( ved to je plesnove ochorenie nie? ) tiez ste potierali?

Elit

Je dobry skoro na vsetko od koznych problemov na candidu na problemy s dasnami lieci zapaly atd.Je to univerzalne liecivo len treba dodrziavat davkovanie (kvapky). Najlepsie sa pouziva 10 kvapiek do pol deci vodky,a zaliat 1 dc vody vznikne emulzia z ktorou mozes kloktat hrdlo a mas po zapale. Prave teraz som si robila emulziu a idem kloktat.Na kandidu sa robi riedenie 5 kvapiek do 2 dc vody.Vhodne na rozne zapaly koze po ustipnuti hmyzom na opary a herpes. RNG mi poradil tu vodku a je to super.

alzbee

Ten je ucinny hadam na vsetko :D :D...ale teraz vazne:)) pomaha mi na stipance, nejake tie vyrazky a hlavne mi pomohol pri kondylomach...ale najlepsi je ten original-taky s hnedou etiketou...lebo potom je aj so zelenou a to nie je original, to je len napodobnenina...